Yardım Telefonu kıracağım

ibrahim5plus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
88
Sorun, dokunmatik takılması. Soketi temizlemek de düzeltmiyor. Koltuğun ayagının altına sıkıştırdım telefonu ekrana bastırsın diye. Şu an iyi çalışıyor ama tekrar takılacagından eminim. Öneriniz var mıdır?

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Sorun, dokunmatik takılması. Soketi temizlemek de düzeltmiyor. Koltuğun ayagının altına sıkıştırdım telefonu ekrana bastırsın diye. Şu an iyi çalışıyor ama tekrar takılacagından eminim. Öneriniz var mıdır?
Bu cihazların dış müdahale alması baskıya maruz kalması içindeki pilden dolayı sağlık açısından sorun teşkil edebilir. Bir uzvunuzdan mahrum kalma ihtimalini bertaraf etmek istiyorsanız yeni bir cihaz bakın.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Maddi durumu düzeltip,yeni telefon alin...

Oyla:

SerhatK26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Not 5 kullanıyorum ekran kırılınca takılmalar başladı. Yeni ekran alıp değiştirdim takılmalar devam etti. Kasada yamulma vardı. Onu düzelttim azaldı. Temiz stock rom kurdum azaldı takılmalar. Yine ekran camı kırıldı. Şuan hiç bir takılma yok. Kasada eğilme var mı bi onu kontrol edin. Ekrandaki baskı neden oluyor diye düşünüyorum. Kırık camla hiç bir takıkma yok bende şuan.

Oyla:

SerhatK26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Birde kullandığınız temayı değiştirip dener misiniz? Arayüzü falan değiştiren temalarda olabilir. Tema mağazasındaki bi kaç premium temayı kullanıyordum. Onlarda yoruyordu işlemciyi fazla ram kullanıyordu. Dediğim gibi ekran kırılınca düzeldi benim. Kasadaki yamulma etki ediyor olabilir. Cok yerde okudum 5plus ve not5 lerde problem mevcut. Yazılım mı kasa mı ikisinin arasındayım.

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Tema, ekran koruyucu, rom, aosp rom, kernel bu gibi şeylerle redmi 5 plusta ki ekran sorunu düzelmez. Donanımsal. Ya ekran değişecek yada telefon değişecek

Oyla:
Üst Alt