serdengecdi48 kullanıcısının son içeriği

1. S

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

evet faturada yazan miktarı yatırıyorlar 1577454941 teşekkürler darısı diğer arkadaşların başına inşallah
  2. S

Arkadaşlar daha öncede yazdığım gibi iademi telefonu aldığım kart hesabina yapmislardi ama o hesabim kapali olduğu için para gelmemişti 2 gün sonra yani bugün sabah iadem vermis olduğum İBAN hesabına yatmış , darısı tüm arkadaşlara ( bilgi: evo garantili 3 /64 gb di telefon ellerine ulastıktan...
  3. S

Benimde param yatmadı watts app hattı yarin yatar dedi bakalım..
  4. S

watts app tan iletişime geçtim , kapanan talep formunu tekrar aktif ettiler ve iban istediler bekleme süreci tam bitti derken yine başladı :(
  5. S

Arkadaşlar iade yi telefonu aldığım kredi kartı hesabına yapmışlar o zamanki kredi kartımı kapattığım için ücret iadem yapılamadı yine şansa bak. Aklınızda olsun eğer kullanmıyorsanız o zamanki kartı yada hesabını öncesinde belirtin.. 1577293996 ben IBANI sisteme kaydetmeme rağmen oraya...
  6. S

benim sadece şarj kablosu orjinal değildi diğer yerle orjinaldi, aslında sağlam güzel telefondu btk içime kurt düşürdü bide bataryası ölmek üzereydi
  7. S

en son müşteri hizmetleri ile görüştüğümde dün, bize karar geldi endişe etmeyin hepsiburadadan alınan telefonlar iade alınacak demişti, sanırım üst yönetim böyle bir karar alıp müşteri temsilcilerine göndermişler. 1577268739 bence sen gönder eğer satıcı hepsiburadaysa, cevap olarak bozuk...
  8. S

arkadaşlar 13 günün sonunda bugün cevap geldi çok şükür 1 iş günü içinde hesabınıza yatacak diye, darısı sizlerin başına..bu süreçte yardımcı olan moralleri bozmak yerine destek olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim..
  9. S

inşallah bizimkide olur, benden sonra gönderenler paralarını alınca tırstım ..
  10. S

teşekkür ederim kardeşim bakalım , 3-4 gün içinde para iadesini alanları görünce stres oluyorum bizimki güme mi gitti acaba diye ..
  11. S

Ayşenur hanima ve diğer müsteri hizmetleri temsilcilerine kargo numarasıni verdim teslim alınmış diyorlar fakat ekran değişmiyor
  12. S

ne yapmam gerekiyor acaba
  13. S

siz isminizi ve sipariş numaranızı yazabilir misiniz ? emsal olarak göstereceğim 1577185255 hayır sürat kargo ile takibini no girince ellerinde görünüyor 16 aralıkta 11583162222121 bakın
  14. S

işte 1577185128 halbuki 16 sinda almışlar
  15. S

geçtim 16 aralıkta ellerine ulaşmış , her seferinde mesajınız ilgili departmana ilettim diyor hem ayşenur hemde müşteri temsilcileri bugün 8.gün
Üst Alt