serdar_gs kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru MIUI 13-14 Ekran Süresini Nasıl Ölçüyorsunuz?

Ekran süresi gösterimi nasıl her gece sıfırlama yok değil mi şarjdan şarja?
  2. S

Soru MIUI 13-14 Ekran Süresini Nasıl Ölçüyorsunuz?

Herkese iyi günler dilerim. Bildiğiniz üzere Xiaomi güvenlik uygulamasının son sürümlerinde pil bölümünde ki ''Ekran Süresi''ni kaldırdı. Güvenlik uygulamasının eski sürümünden yeni sürümüne güncelleyenler uygulamalar kısmından güvenlik uygulamasına girerek güncellemeleri kaldır yaptıktan sonra...
  3. S

Yardım Güncelleme sonra geç açılma

MIUI 13 sürümünden MIUI 14 sürümüne veya Android 12'den Android 13'e yükseltme yaptıktan sonra sistem kararlı çalışmıyor bizzat denedim. Fabrika ayarlarına dönmek veya temiz sıfır bir Rom kurmak (kurulum esnasında verileri silerek) sistemin daha kararlı çalışmasını sağlıyor. Onun dışında aynı...
  4. S

Soru MIUI Önerisi

Eu ve Endonezya rom denemedim ama bir süredir Global kullanıyorum sıkıntı yok. Stock rom olduğu için hızlı şarj desteği var pil performansı da mesela bugün şarj %20'e inene kadar 35 saat falan kullanmışım bunun ortalama ekran süreside 5 saat civarıydı. Kullandığım sürüm 14.0.3.0 TJUMIXM Global...
  5. S

Tema POCO telefonlar için Xiaomi simgeleri

Hocam desteğin için teşekkür ederim.
  6. S

Mağazada tema arama kısmına temanın yapımcısının adını yazıp aratır mısın o şekilde yaptığı tüm temalar çıkıyor. Temanın linkini nasıl paylaşacağım bulamadım :)
  7. S

Benim gibi POCO telefon kullanıp Xiaomi simgeleri hoşuna giden ve kullanmak isteyenler varsa tam aradığım simgeleri buldum sizlerle de paylaşmak istedim. Tema mağazasında çok tema denedim çoğunun simgeleri tam istediğim gibi değildi dün mağazada gezerken denk gelip denedim ve hoşuma gitti...
  8. S

Yardım Telefon şarjda iken şarj sesi tekrar geliyor.

Koca Xiaomi böyle bir soruna çare bulamamış mı yav :)
  9. S

Yardım Telefon şarjda iken şarj sesi tekrar geliyor.

Farklı bir cihazda bende de oluyor bazen MIUI kaynaklı olabilir.
  10. S

Yardım Bootlader kilit saçmalığı

Tam hatırlamıyorum ama kilit açma uygulamasında yada hesap ekleme ekranında uyarı vermişti tekrar işlem yapmayın süre baştan başlar veya uzar gibi bişeydi unuttum şimdi bilgilendirme için teşekkürler.
  11. S

Yardım Bootlader kilit saçmalığı

Geliştirici seçeneklerinde ki hesap ekleme kısmına yanlışlıkla tekrar girmiş olabilir misin? Bana da geçen hafta bugün 1 hafta süre verdi ve bugün açtım kilidi ekstra uzatmadı. İlk süreyi verdikten sonra ne telefondan ne de mi flash unlock uygulamasından hiç tekrardan giriş ve deneme yapmadım.
  12. S

Soru Bootloader Kilidi Açtıktan Sonra Rom Yükleme Hk.

Mifirm sitesinden şimdi baktım Fastboot sekmesinde 13.0.1 sürümü var Zip sekmesinde 13.0.5 sürümü var oradan indirsem recovery olarak indirmeyecek mi? Ayrıca recovery romlar mi flash ile kurulabiliyor mu? Kusura bakmayın sizide biraz sorulara boğdum ama bir bilene danışarak yapmak istedim.
  13. S

Soru Bootloader Kilidi Açtıktan Sonra Rom Yükleme Hk.

Rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama BL kilidini açıp Mi Flash uygulaması ile MIUI 14'ten MIUI 13.0.1 fastboot sürümüne dönüş yaptım. Cihazda 13.0.1 sürümü kurulu ve güncelleyici güncelleme bulmuyor normalde 13.0.5 TR sürümü var ama gelmedi. BL kilidi açık olduğu için mi güncelleme gelmiyor...
Üst Alt