sercansafak kullanıcısının son içeriği

1. sercansafak

Yardım Mi 5 için Batarya Önerisi

Ben şu linkteki bataryayı sipariş ettim, şimdilik bir günü çıkarıyor düzenli şarj edersem. 1 ay oldu olmadı takalı. Montajı da çok basit. Ayrıca fiyatında kargo bu kadar yüksek değildi. 12 dolara geldi elime. Şu an uçmuş görünüyor. Ama ara ara kargo ücretini düşürdüklerini söylemişlerdi Türkiye...
  2. sercansafak

Rom Xiaomi Mi 5 V.9.5.2.0 Kararlı Geldi

Bana da gelmiş kontrol ettim. O zaman dediğiniz gibi sorunlar yaşanıyorsa hiç yüklemeyeyim. Başka ne gibi artıkları eksileri var bilgi verir misiniz?
  3. sercansafak

hilmi hocam nohon'u hangi siteden aldınız? Bir de sizin mi3 için aldığınızda nohon muydu?
  4. sercansafak

ne zamandan beri kullanıyorsun hocam? Tanıyorum kendisini hocam, sordum bakalım umarım vardır. Teşekkürler.
  5. sercansafak

Peki ne zamandan beri kullanıyorsunuz? Yani demem o ki performansı nasıl, hemen düşüyor mu kullanım süresi?
  6. sercansafak

Hocam bataryayı nereden aldınız? Orijinal derken foto falan var mı bataryayla alakalı?
  7. sercansafak

Arkadaşlar merhaba, Telefonumun 2-3 ay sonra bataryası 2 yılı dolduracak. Dolayısıyla çok hızlı tükenmeye başladı özellikle internette veya herhangi bir program kullanırken ani veya hızlı boşalmalar meydana geliyor. Değişim yapacağım ama alınan bataryanın da 1-2 ayda çöp olmasını istemiyorum...
  8. sercansafak

Soru Bildirim ekranı

Aynen öyle takcil hocamında dediği gibi bildirim çubuğunu kilit ekranında açılır hale getirmeniz lazım. Yani ekran kilitliyken aşağıya çektiğinizde tüm bildirimleri göreceksiniz ve akabinde iki parmakla çektiğinizde tüm bildirimler görünecektir. MIUI 9 kullanıyorum, bu şekilde oluyor.
  9. sercansafak

Haber Telegram - Kesinlikle denenmesi gereken uygulama

Uzun zamandır kullanıyorum, mantığı Whatsapp gibi ama daha az kullanıcılı ve gruplar daha fazla üyeli olabiliyor. Rusya'da falan çok yaygın. Hatta kullanımı Mi5 Prime telefonda Whatsapp'a göre daha stabil. Tavsiye ediyorum. Yes~~
  10. sercansafak

Yardım Koyu renkli bildirim çubuğu

Hocam aynı sorun bende de var tema ile alakası yok, orijinal üzerinde gelen temaları da kullansam ilk etapta sorun olmuyor ama bir kaç saat sonra veya dakika bilemiyorum kendiliğinden bu hali alıyor. Bunu ayarlardan düzeltiyorum temayı değiştirmeden ama yine bir süre sonra değişiyor. Son iki...
  11. sercansafak

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Şahsen KVK diyorum, neden derseniz illaki KVK'nın da olumsuz referansları vardır ama Delta hakkında forumda okuduklarım onun hakkında olumsuz düşünmeme neden oldu. Ve yılların KVK'sı bir sıkıntı yaşadığımızda daha kurumsal olduğu için bu yüzden de daha güvenilir olur diye düşünüyorum.
  12. sercansafak

Yardım Kulaklığım Orijinal Değil Mi?

Olabilir hocam, resimlerde gösterdiği orijinal kulaklığı ben de kullanıyorum, hatta canlı canlı kıyasladım uyuşmuyordu ondan sahte dedim. ama senin attığın fotoda da piston modeli ile aynı. Muhtemelen yanlış göndermişler :-d
  13. sercansafak

Yardım Kulaklığım Orijinal Değil Mi?

aynı kulaklığın farklı 3 rengi de var bende ve sizin aldığınızla alakası yok hocam. Ürün sahte.
  14. sercansafak

Yardım Hızlı şarj problemi

Emre hocam ayıpsınız tabiki de foruma destek için buradan alırım, ben arkadaşa örnek olarak göstermek için sıradan bi link buldum ve sordum. Teşekkürler tavsiyeniz için :)
Üst Alt