Yardım Mi 5 için Batarya Önerisi

'Xiaomi Mi5' forumunda sercansafak tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Arkadaşlar merhaba,
    Telefonumun 2-3 ay sonra bataryası 2 yılı dolduracak. Dolayısıyla çok hızlı tükenmeye başladı özellikle internette veya herhangi bir program kullanırken ani veya hızlı boşalmalar meydana geliyor. Değişim yapacağım ama alınan bataryanın da 1-2 ayda çöp olmasını istemiyorum. Daha önce alan kullanan veya tavsiye edeceğiniz batarya var mı? Teşekkürler.

2. Evet ben de araştırıyorum. Tavsiye olursa memnun olurum

sercansafak bunu beğendi.
  3. Slm bende de aynı oluyor 19 prosenden 10 2 . 2 atlıyor bataryayi değiştirdim aynı değişen birşey yok hemde orginal batarya taktım sanki telefonlar gidici mi5 64 GB benim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hocam bataryayı nereden aldınız? Orijinal derken foto falan var mı bataryayla alakalı?

5. eBay dan aldım Türkiye'de varmı bilmiyorum hocam [​IMG]

6. Peki ne zamandan beri kullanıyorsunuz? Yani demem o ki performansı nasıl, hemen düşüyor mu kullanım süresi?

7. İyi internete giriyorum bugün sabah radyo açtım internetten akşam 4 gibi 30 prosent kaldi iyi bana göre eskisine göre iyi 1 saatte internette gezindim 86 dan şimdi 77 var

8. Ancak şöyle ölç AnTuTu testi yapın kaç prosent gidecek ben simdi yapacam 76 da aklı kaç gidecek mi5 64 GB karsilastiracam

9. 7 prosent giddi wifi açık iken benim 19 da 10 birde düşüyordu değiştirdim şimdi iyi bence

10. Batarya isteyen bu sayfaya bi baksın, --SEFA-- hocada varsa alın derim çünkü kötü mal satmaz kesinlikle.ben kefilim kendisine

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

sercansafak bunu beğendi.
  11. ne zamandan beri kullanıyorsun hocam?

Tanıyorum kendisini hocam, sordum bakalım umarım vardır. Teşekkürler.

ozgrcvdr bunu beğendi.
  12. nohon diye bir marka var onu öneririm.arkadaşa aldık 4-5 aydır kullanıyor sıkıntı yok
    ben mi 3 telefonuma almıştım orjinal diye satıyorlardı siyah ambalajı sökünce bir baktım altında 1800 mah yazıyor.
    orjinal yazıyor diye güvenmeyin.

13. hilmi hocam nohon'u hangi siteden aldınız? Bir de sizin mi3 için aldığınızda nohon muydu?

14. aliexpress ten aldım ama şimdi baktım fahiş kargo yazmışlar.
    yok mi 3 için almadım.lg g3 bataryası alıp onu benim telefona entegre ettim.elektrik-elektronikciyim de ben.

15. akıllıphone dan alın ben oradan aldım memnun en azından birşey olursa garantisi var değiştiryorlar bataryayı...
    ben kendime aldım 3 hafta sonra bozuldu bozugu alıp yenisini gönderdiler.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...