Ser4827 kullanıcısının son içeriği

1. S

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim. Aradığımı sorunsuzca bulmuş oldum.
  2. S

İnceleme Xiaomi mi note 3

Hocam kamera ile çektiğiniz bir fotoğrafın boyutuna bakma şansınız var mı? Kaç mb aralığında ortalama MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Kamera güzel ancak bence çift kamera olarak tam hakkını vermiyor. İnşallah bu konuda da iyileştirmeler vardır MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

Sonunda bu sabah güncelleme geldi bakalım iniyor şimdi. 1.7 gb boyutunda. Gecelik sürümü. Ne gibi iyileştirmeler var göreceğiz. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Soru Mi Note 3 ve Mi 5 Kamera

Selamlar arkadaşlar. Mi Note 3 ve Mi 5 iki telefona da sahibim. Mi Note 3 gayet güzel ve kullanışlı şık bir telefon. Yalnız kamera çekimlerinde şunu fark ettim. Çift kamera olmasına rağmen fotoğraf olarak portre modu hariç mi5 den çok da farklı gelmedi bana. Hele ki çekilen fotoğraf boyutu...
  6. S

Alış Mi Note3 Satıcı Tavsiye

Sipariş verdim teşekkürler arkadaşlar. Peki ekranı tam kaplayacak şekilde nano cam nereden alabilirim. Forumda satan var mıdır? Ya da farklı bir Sitede MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

:)) MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Teşekkür ederim[emoji4] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. S

Teşekkür ederim biraz önce o satıcı gözüme çarptı miutürkiye destekli diye geçiyor ismi. N11 ile gittigidiyor fiyatları arasında 100 lira kadar fark var.Sanırım gittigidiyor üzerinden alacağım. Çok teşekkur ederim[emoji4] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Aklımda bir yer yok garantili olsa daha hoş olur ama fiyat farkı çok ise garanti çok da şart değil hocam MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

Arkadaşlar merhaba. Mi 5x ile Mi Note 3 arasından Mi Note 3 te karar kıldım. Alabileceğim bir adres veya satıcı tavsiyeniz var mı? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Yardım Mi 5x mi Mi A1 mi?

Teşekkürler[emoji4] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Teşekkür ederim evet arayüzü biraz zor dedi kardeşim ama kamera olarak çok hoşuna gitmiş. Arayüz dışında her şey aynı ise galiba Mi5 x seçmek mantıklı. Peki Note3 o da çift kamera sizce tercih edilir mi? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Merhaba arkadaşlar iki telefon arasında kaldım. Kamera olarak sanırım aynı ama sizce hangisini tercih etmeliyim? Herkese teşekkürler MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt