Alış Mi Note3 Satıcı Tavsiye

Ser4827

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Arkadaşlar merhaba. Mi 5x ile Mi Note 3 arasından Mi Note 3 te karar kıldım. Alabileceğim bir adres veya satıcı tavsiyeniz var mı?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Garantili mi arıyorsunuz garantisiz mi?
Kimden almayı düşünüyorsunuz veya aklınızda bir yer var mı?

Ser4827

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Garantili mi arıyorsunuz garantisiz mi?
Kimden almayı düşünüyorsunuz veya aklınızda bir yer var mı?
Aklımda bir yer yok garantili olsa daha hoş olur ama fiyat farkı çok ise garanti çok da şart değil hocam

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Aklımda bir yer yok garantili olsa daha hoş olur ama fiyat farkı çok ise garanti çok da şart değil hocam

Garantili ile garantisiz arasında ciddi fark yok. İsterseniz garantisiz bir şekilde forumun alışveriş bölümünde satan arkadaşlar var oradan da teyit edebilirsiniz.
Garantili almanız daha mantıklı. O yüzden gittigidiyorda cepport mağazasını bir kontrol edin isterseniz. Alacaksanız cepporttan alın hem güvenilir hemde forumla bağlantıları olduğu için bir sorun yaşamanız halinde daha rahat yardım alırsınız. Şahsen ben iki telefon ve çeşitli aksesuarlar aldım cepporttan çok memnun kaldım tavsiye ederim sizede :)

enews44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Mi 5x ile Mi Note 3 arasından Mi Note 3 te karar kıldım. Alabileceğim bir adres veya satıcı tavsiyeniz var mı?

Ben de 5 gün önce mi note 3 ü İstanbul Sirkeci cepport dan aldım.Herhangi bir sıkıntı olmadı 5 gündür.

Ser4827

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Garantili ile garantisiz arasında ciddi fark yok. İsterseniz garantisiz bir şekilde forumun alışveriş bölümünde satan arkadaşlar var oradan da teyit edebilirsiniz.
Garantili almanız daha mantıklı. O yüzden gittigidiyorda cepport mağazasını bir kontrol edin isterseniz. Alacaksanız cepporttan alın hem güvenilir hemde forumla bağlantıları olduğu için bir sorun yaşamanız halinde daha rahat yardım alırsınız. Şahsen ben iki telefon ve çeşitli aksesuarlar aldım cepporttan çok memnun kaldım tavsiye ederim sizede :)
Teşekkür ederim biraz önce o satıcı gözüme çarptı miutürkiye destekli diye geçiyor ismi. N11 ile gittigidiyor fiyatları arasında 100 lira kadar fark var.Sanırım gittigidiyor üzerinden alacağım. Çok teşekkur ederim

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Teşekkür ederim biraz önce o satıcı gözüme çarptı miutürkiye destekli diye geçiyor ismi. N11 ile gittigidiyor fiyatları arasında 100 lira kadar fark var.Sanırım gittigidiyor üzerinden alacağım. Çok teşekkur ederim

Önemli değil :)
Miui Türkiye'de bizlerin olduğu bu forum oluyor :)))

Ser4827

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Sipariş verdim teşekkürler arkadaşlar. Peki ekranı tam kaplayacak şekilde nano cam nereden alabilirim. Forumda satan var mıdır? Ya da farklı bir
Sitede

Üst Alt