semsengineer kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Global EEA romdan Global MIXM roma

güncelleme kesildi telefona. güvenlik güncelleştirmesi bile gelmiyor. miui 13 gelecek diyen de var gelmeyecek listede yok diyen de. ama ne olursa olsun gelsede tadı kaçtı. oneplus güncellemede en iyisi sanırım
  2. S

Soru Mi9 lite cihazına uyarmı

bu telefon için olan rom var pixel yani. bazı sorunlar olabilir illaki ama çalışır.
  3. S

Soru Mi9 lite IMEI repair sonrası band 20

hocam sa cc9 da orjinalde çin e çıkmış model olduğundan band20 olmyuor du siz bu şekilde alığ imei repair yapıp mı band 20 yi getirdiniz ? benim de tel cc9 mi9lite değil de band 20 yok dolayısıyla..
  4. S

Uygulama Migrate Yedek Alma [Görsel Ekli] [Root]

en güzeli romu yükleyin telefonu açın romun yüklenmesini tamamlayın snra tekrar twrp ye gidip flashlayın. bence en sağlıklısı bu ben sürekli bu şekilde yaparım.
  5. S

Soru global dark mode

son iki sürümdede ( eu, hellas yada miuimix ) global dark mode bende çalışmıyor ( hepsi beta ). son iki sürümden önce gayet güzel çalışyırdu varmıdır çöüzümü yada başına gelen. sadece son sürüm oneos rom u denemedim. bir öcneki one os rom da da aynı sorun mevcuttu.
  6. S

Soru Mi 9 Lite İçin Rom Tavsiyesi

hellas yada one os beta . eu ve miuimizten iyidir ikiside. eğer beta kulanmak isterseniz tabi..
  7. S

Soru Halen alınır mı?

ilk çıktığınd aldım ( tr de yktu lite olarak ta çıkmamıştı cc9 olarak aldım hatta ) gayet memnunum bütçeniz nedir bilemem ama hala ş görür bir iki sene dha sorun çıkarmadan devam eder diye düşünüyorum. kamerasıda performanslı. 2. elde bataryaya dikkat edin sadece ölü olmasın maksat.
  8. S

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro OneOs Miui 12

one os cc9 a yükleyebilen varmı ? yükleniyor açılmıyor kurulum aşamasında srekli sorun çıkartıyor. google durduruldu depolama birimi durduruldu vb bu yüzden kurulum tamamlanmıyor.
  9. S

Rehber [ROOT] [EDXPOSED] Poco F2 Pro Xposed Kurulumu

bende de açılmadı mi yazısında kaldı. twrp den modülleri sildim . illaki çıkacaktır ilerde..
  10. S

Rom Oxygen OS

mi 9 lite a çıkmış. kullanan eden varmıdır acaba.
  11. S

Yardım wifi ve hotspot aynı anda

note 8 de açılabiliyor. note 8 di sanırım. xiaomi. ama miui sürümünde kapattı. ben illaki patch benzeri ile vardır diyorum amam nette bulamadım. bir çözüm buldum onada twrp den telefon elimde kalsa uğraşamam diye deeneyemedim. buşursam yeni başlık ile açacam konuyu..
  12. S

bence vardır neden olsa makyajlı hali...ama nasıl çözülecek tabi oda ayrı meslee.
  13. S

belki konu açılmıştır ama bulamadım. som sürüm miuimix kullanıyorum. wifi açıkken hotspotu açınca wifi kapanıyor. hotspot ile sadece mobili paylaşmama izin veriyor ama bana açıkçası wifi de lazım. modul vb ile de olsa yapma imkanım var mıdır ? telefon root lu. cc9 miui 12 ...
  14. S

Soru mi 9 lite ekran süresi

evet en son sürümü indirmedim henüz. ben memnunum açıkçası.eu ile arasınad batarya farkı hissedilir derecede.bi masik olamaz belki yada mirrom ama onalr bitti revos ta geç çıkarıyor artık. miuimix teyim mecbur...
Üst Alt