Soru klasör isimleri

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
eu betada miuimix e geçtim hem denemek için hemde twrp den girince ana hafızada klasör isimleri değişik karekterliydi. sd kart hariç herşeyi sildim miuimix i kurdum yine klasör isimleri bozuk geldi. twrp den magisk modülü kuramıyorum bu yüzden hata veriyor sürekli. nasıl .migrate yedeğini telefon hafızasına atıyorum ama oradan da göremiyorum. nasıl düzeltebilir ? masikx rom kurmak istiyorum nasılsa herşey silinecek.

NrsnOnk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ZihinbaZ
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Pro
Meslek
Zabıt Katibi
Konular
17
eu betada miuimix e geçtim hem denemek için hemde twrp den girince ana hafızada klasör isimleri değişik karekterliydi. sd kart hariç herşeyi sildim miuimix i kurdum yine klasör isimleri bozuk geldi. twrp den magisk modülü kuramıyorum bu yüzden hata veriyor sürekli. nasıl .migrate yedeğini telefon hafızasına atıyorum ama oradan da göremiyorum. nasıl düzeltebilir ? masikx rom kurmak istiyorum nasılsa herşey silinecek.
Hangi cihazı kullanıyorsunuz. Cihaz sürüm hamgisi ?

Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Hangi cihazı kullanıyorsunuz. Cihaz sürüm hamgisi ?
mi 9 lite eu beta 20.3.19 dan miuimix beta 20.3.19 a geçtim. sd kart hariç herşeyi sildim. ama yine aynı. daha öncede oldu herşeyi silince düzeldi şimdi düelmedi anlamadım.

Oyla:
Üst Alt