selim752 kullanıcısının son içeriği

1. selim752

Yardım Mi 11 lite 5g direnç işlemi sonrası şarj az gidiyor

sağlam bi ustaya danış bence izmirdeysen yönlendirebilirim
  2. selim752

Yardım İzmir içi direnç değişimi yapan Telefoncu

Menemende ve konakta usta var hangisi uyarsa yazabilirsin yönlendireyim
  3. selim752

Çözüldü Root Gizleme Sorunu (McDonald's)

bu sorunu bende çözememiştim sonra tamamen kaldırmıştım. Tekrar rootlarsam deneyeyim.
  4. selim752

Soru Mi 11 Ultra direnç değişimi İzmir-Aydın

Özelden yazdım
  5. selim752

Yardım Mi 11 Ultra Açılmıyor

Bendede böyle bir durum oldu soğuk lehime düşmüş dedi usta 10 dk da yaptı sorunsuz açıldı. Direnç yaptırdığın yere götür bence halletsin hemen.
  6. selim752

Soru Kayıt İle Alakalı Birkaç Soru

wildwachsend Dün götürdüm ustaya yarım saatte halletti. Soğuk lehim olmuş galiba dirençten sonra ama benle alakalı bir durum değilmiş. (işçilikle alakalı sanırım.) Şuan cihaz çalışıyor çok şükür dün farklı telefon arayışına bile girmiştim :D
  7. selim752

bende de bu şekilde görünüyordu ordan usb hata ayıklamayı açtım sadece sonrasında yeniden başlatayım cihazı dedim. Cihaz edl moda girdi çıkmadı 5 saattir uğraşıyorum. Bi ara açıldı anında kapandı 2 kere bunu yaşadım. 1 ay önce direnç değişimi oldu ama sorun nerde bulamadım bir türlü. Magisk...
  8. selim752

ustam direnç attırmadan 8 ay kullan bence zaten yılbaşında süre sıfırlanıyor seneye ağustos gibi yaptırırsın
  9. selim752

Yardım Sim gitti

xiaomiyle alakalı bir durum nasıl olabiliyor onu anlamadım. Ben direnç attırdım kafam rahat. Param olsaydı tr cihazı alırdım bunlarla da hiç uğraşmazdım.
  10. selim752

Yardım Direnç işleminden sonra sorun oldu

Bendede vardı bu sorun mi 11 ultra cihazımda. Dirençten 2 gün sonra farklı rom yükledim şuan 6 saat civarı ekran süresi alıyorum yine önceki kadar dayanmıyor gibi bende çözemedim
  11. selim752

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

Garanti derken o değil hocam kesin gider anlamında :) sonuçta telefon yd bi garantisi yok
  12. selim752

Evet kendisi sıfırlıyor. Onun kastettiği fabrika ayarına döndürüp sıfırlamak sanırım onda garanti gidiyor zaten.
  13. selim752

Ben dirençten sonra EU beta yükledim ama fastboot ile yükledim direk. Twrp ile uğraşmadım. Herhangi bir sorun olmaz demişti benim cihazı yapan
  14. selim752

isteyenlere bilgi verdim, özelden de yazabilirsiniz direk.
  15. selim752

Dün yaptırdım izmirde her şeyi çalışıyor imei yedeklerin de veriyor usta. Düşünen varsa yazabilir yönlendireyim
Üst Alt