Selahattin Enes Çelik kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Miui 11 ve Android Q

Düşünüyor musunuz yoksa öyle mi cidden? Cihaz 8.1 ile çıktı
  2. S

Soru Note 6 pro çabuk şarj bitme

Bana geldi ben guncelledim ama geri çekildi demek. Daha onceden sifirlamistim devam etti ama tekrar denerim. Gecmezse servise mi yolliyim ?
  3. S

Geç oldu fakat soru sormak istiyorum konudan bağımsız. Ahizeden ses kötü geliyor bazen birde hoparlör den çıkan ses cızırtı yapıyor kısık iken. Çözüm yolu biliyor musunuz? Ve 10.3.5 geldi mi?
  4. S

İnceleme Redmi note 6 pro ekran süresi

3s 14 dk PUBG aşırı kare hızında ve 41 dakika bus simülatör ultimate oynadım onun dışında instagram ve YouTube bir süre mobil veri açık kaldı genelde orta parlaklığı gecmedim aldığım ekran süresi 7saat idare eder bana kalırsa. (Rekor 11.5 saat pubgsiz :D)
  5. S

Yardım Redmi Note 7 Wi-Fi ''Bağlandı , internet yok'' sorunu

Bir alt cihazı olan note 6 pro cihazımda bende bugün yaşadım. Devam eder mi bilmiyorum cozerseniz cozumunu paylasir misiniz
  6. S

Yardım telefon son 2 aydır berbat halde

Maşallah 295 uygulama nedir be reis pilin içinden geçer :)
  7. S

Aynen yoğun çoğunu sosyal medya da zaten.85 sarjdan 18 şarja kadar 7.5 saat ekran süresi aldım. İnşallah oyun yükledikten Sonra kötü olmaz
  8. S

Yardım Redmi Note 6 Pro Donma Kasma

Kardeşim biraz geç oldu ama kusura bakma. Telefonun kendi temizleme, güvenlik uygulamasıyla temizle telefonunu vede hard reset atmayı dene. Telefon daha seri oluyor bende de kasma vardı telefon bi şekilde arkada çok uygulama çalıstiriyor arada reset atmak o yüzden faydalı. Reset atmayı dene
  9. S

Sıfırlayinca çok değişmedi evet ama en kotu 8 saat alırım diye düşünüyorum 6.5 7 saat aliyordum resetten önce ama bakacağız bakalım MIUI 11 i bekleyeceğim duzelmezse sıkıntı modelle ilgili galiba :D 1561667827 Yani şöyle anlatayim, reset atmadan önce şarjım 15dakika baktığımda %2 şarj bi anda...
  10. S

Hmm tamam denedikten sonra yazarım buraya :)
  11. S

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.3.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Teşekkürler :) 1561632462 Teşekkürler umarım faydasi olur :)
  12. S

Sifirlasam düzelir mi diyorsunuz yani. Deneyeceğim. Ekran görüntülerini atıyorum 1561578798
  13. S

Arkadaşlar merhaba. Xiaomi redmi note 6 pro kullanicisiyim. 32/3 Luk kullaniyorum şarjım son güncelleme ile (10.3.3) çabuk bitmeye başladı. Neden anlamadim ki baya dikkat ederim şarjıma :) Redmi 5 plus kullanan arkadaşım (64/4 kullanıyor) 2 gün falan dayanıyor diyor şarj. Benimki 1 günü bile...
  14. S

Hard reset nedir? Bide telefonun bataryası biraz değişik bir ruh hali içinde uykuda bi 3 şarj bi 5 şarj falan yiyor hadi onu geçtim bataryam 1 günden az sürede bitiyor 4000mah a göre bence az mesela sabah 12 de sarjdan çekersem aksam 9, 10 gibi bitiyor şarjım. Sende var mı böyle bişey? Yada...
  15. S

Kardeşim bende note 6 pro var performans artışı var ama uykuda çok şarj yiyor bide 10.2 den daha kötü gibi batarya sence napmaliyim MİUİ 11 mi bekleyeyim sence napiyim
Üst Alt