Sehzade kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru RN 10 Pro Üst Çerçeve Esnemesi

Evet ben telefonu ilk aldığım andan itibaren alt ve üst kısım böyleydi, erinip garantiye vermedim keşke verseydim.
  2. S

Soru 5g wifi kapatma?

Evet sorun modem kaynaklı ve dediğiniz gibi aynı anda iki yayında bağlantı desteği sunuyor zaten. Modem ayarlardan her ikisini de açabilir yada birini kapatabilirsin. Benim yaşadığım sorun telefonum otomatik olarak 5Ghz ye bağlanıyor ve 5ghz'de bağlantıda kopma yaşanıyor. Bunun için modemden...
  3. S

Soru 5g wifi kapatma?

Merhaba, modemim hem 2.4ghz hem 5ghz yayın yapıyor. 5ghz de bağlantı kopma problemleri yaşıyorum telefonda bunun için modem arayüzünden 5ghz yi kapatıyorum, bu sefer bilgisayarımda sorun oluyor. Sormak istediğim şey şu telefonumda 5gz kapatabilir miyim ya da nasıl 2.4 GHz de bağlı kalabilirim?
  4. S

Rom 13.0.12 güncellemesi

Bu güncellemeyle mi picks diye bir app store gelmiş, bir işe de yaramıyor Google Play'e yönlendiriyor, silinmiyor da siz de öyle mi
  5. S

Yardım Kasa gıcırdaması Note10pro

Aynen kutusundan çıktığı gibi bende de aynı sorun vardı zamanında garantiye vermediğim için pişmanım.
  6. S

Yardım netflix uyumlu değil sorunu

Bu yöntemle çalışmıyor çünkü gelen market de play store'a yönlendiriyor.
  7. S

Eyvallah teşekkür ederim katkılarınız için.
  8. S

Evet birkaç custom rom denemiştim, custom romlarda bile herhangi bir sertifikasyon ve safetynet problemi yokken stock romda sırf kilit açık diye bunca tantana olması hiç makul ve mantıklı değil, anlamadım ben de. BT kapatmadan anca dediğiniz rootlu yöntemle halledilebiliyor sanırım ama mı flash...
  9. S

Evet safetynet failed verdi "CTS profile match:fail " telefonda root, twrp vesaire bir şey yok en son miflashtool ile stock rom atmıştım.
  10. S

Bu arada tekrar kontrol ettim, şuan tekrar sertifikalı değil kısmı gelmiş.
  11. S

Hocam bootloader kilidini açtıktan sonra sertifikasız görünüyordu bende de bu yöntemi daha önce denemiştim olmamıştı, şimdi denedim ve dediğiniz gibi sertifika kısmı gitti ama değişen bir şey olmadı, hâlâ Netflix için "Bu uygulama cihazınız için artık uyumlu değil." hatası devam ediyor. Sanırım...
  12. S

Yardım Seri No Unknown

Benim telefonum da zaten sıfır garantili idi (kilidi açmadan önce tabi) ve dediğiniz gibi 13.0.7 güncellemesini yapınca düzeldi.
  13. S

Yardım Seri No Unknown

Merhabalar, telefonumu İstanbul'da Mi Store'den aldım. BT kilidim açık bir çok custom rom denedim, bu denemeler esnasında bir çok hata ile vesaire karşılaştığım, zorlandığım zamanlar vesaire de oldu, en son mi flash tool ile stock rom attım. Öylesine *#06# den IMEI numarasına bakarken daha önce...
  14. S

Soru Telefonum hangi versiyon?

Bahsettiğiniz şeyi bilmiyordum ama ufak bir araştırma yaptım, DRM Info da gördüğünüz gibi L1 gösteriyor. Belki uygulama modelin varsayılan özelliklerini listeliyor da olabilir tabi. Haricen benim merak ettiğim ve sorduğum şey aslında; acaba hiç rom yüklemeden önce, telefonu ilk aldığımda...
Üst Alt