seffah kullanıcısının son içeriği

1. S

Ana Başlık Xiaomi Mi9 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

Açıklanan fiyatlar şaka gibi. Yurt dışı fiyatı 400 küsür euro olan telefonun resmi satışı 4.700 tl. Arkadaşlar kusura bakmayın da bu bir şark kurnazlığıdır. Ben şahsen cepport un fiyatlarını bekliyorum. İthalatçı garantili 4000 altı olursa alacam. Açıklanan resmiFiyat konusunda düşünceleriniz...
  2. S

Soru Mi 8-Mi 9 mu alınır?

Cevaplar için herkese teşekkür ederim. Kendi telefonumu valideye vereceğimden büyük ihtimalle bekleyemeceğim. Bu nedenle Mi8 alacam gibi duruyor.
  3. S

Hocam peki mi8 mi3s arasında neyi tavsiye edersin. iki cihazıda kullana biri olarak.
  4. S

Herkese iyi günler, iyi forumlar, İki yılı aşkın süredir mi5S kullanıcısıyım. Telefonumu anneme vereceğim. Kendime Mi8 almayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir tercih olur ? Mi9 u beklemek istiyorum. Ancak ülkemize geliş tarihi ve ilk iki-üç ay yüksek fiyat çektiklerinden beklemek istemiyorum. Nasıl...
  5. S

Yardım Amazfit pace QR kod problemi

Merhabalar, Yeni konu başlığı açmak istemedim. Yeni aldığım amazfiti, telefondaki uygulamasında yanlışlıkla unpaired yaptım. Tekrar eşleşmek için qr kod istiyor. Ne yapmam gerekli. Format atmadan bir çözüm yolu var mı ? (Saat de qr code nereden çıkıyor. Bulamadım.) 1537473674 ??????????????????
  6. S

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

bende alırım bir dal ^^
  7. S

Yardım Mi 5s Kulaklık Sorunu

Hocam yaptım ama maalesef olmuyor :(
  8. S

Yardım Mi 5s Kulaklık Sorunu

Arkadaşlar iyi günler, Telefonumda kulaklık sorunu var. Normal pc de veya başka telefonlarda iki tarafı da çalışan kulaklıkları telefona taktığımda tek tarafında ses veriyor. Sizce bu sorun neden kaynaklıdır? Şimdiden teşekkürler.
  9. S

Rehber Number Fixer Uygulaması ve Kullanımı

Faydalı bilgi. Eline sağlık.....
  10. S

Xiaomi mi 5s kılıf

walla hocam tr de bildiğim yok. bana 5s diye bi tane sattılar. Hoparlör delikleri ile flaş kısmı uyuşmadı. Bende aliep den aluminyum kılıf aldım. şansıma 10 güne de geldi :D aliexp den bak bence.
  11. S

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

Hocam bende biliyorum gizli bilgilerin olduğu belgeyi yayınlamak iyi olmaz. Ancak ilgili yerleri kapatarak veya bir kısmı gözükecek şekilde yayınlanabilir.
  12. S

Yardım Mi 5s e-posta kurulumu

ya walla kafayı yedirdi. aqua mail ile yükledim. anlamadığım aynı bilgileri aqua da girince oldu. :(
  13. S

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

Biraz araştırma yaptım bende iyiki hb dan almışım dedim. (kimseyi kötülemek istemiyorum objektifim) Telefon ithal edildiğinde btk ya kayıt ettirilmesi gerekli. kayıt işlemleri gecikmiş ise şahsi görüşüm telefonun satılmaması gerekli. telefon kayıt ettirilmeden satılıyorsa bu yasa dışıdır bence...
  14. S

bir iletişim problemi olduğu belli. inşallah en kısa sürede dönüş yaparlar ve sorununuzu çözerler. konunun bu kadar uzaması firma için daha büyük kayıp olur.
Üst Alt