SardeS kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 13 22.1.5/6 - MIUI 13 Xiaomi.eu Rom İndirme Bağlantıları (Haftalık Ve Stabil)

Arkadaslar 10. mesajda aciklandigi gibi fastboot üzeri oluyor zip Dosyasini acmadan önce zip dosyasina sag tiklayip Ayarlar -> ZIP içeriğinin kilidini açın ,zip dosyasini Pc de "C" diskinde acin ,Mi 11 serisinde yalnizca Usb 2 destekliyor Pc de Usb 2 kullanimi sart ,Android Usb Treiberler yüklü...
  2. S

Yardım Miui 13 xiaomi bulut taki yedeğini yükleyemiyorum

Fastboot üzeri temiz kurulummu yoksa update mi yaptiniz ?
  3. S

Yardım Miui 13 xiaomi bulut taki yedeğini yükleyemiyorum

Xiaomi Cloud Server problemi zannedersem,geçen yaz aylarında da Cloud serverle ilgili problem olmuştu.
  4. S

Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

Cesitli nedenleri var: Türkiyede satisi olmadigi icin Chazlarin Cinden geldigini tahminen. Cihaz Cin +boot kilidi acik +Root+Global,EEa rom sonradan yüklü : Safety net Fail yapar Banka uygulamalari veya ödeme uygulamali sorun cikarir.Safety net gecmek icin Root kaldirip Boot Kilidini...
  5. S

Rehber Mi 11 Ultra Cin Roma Eu Rom yüklemek isteyenler dikkat.

Bildigim kadariyla RSA kilidi var malesef IMEI degisimi yapilamiyor.
  6. S

Haber Arka Ekran Video Kayıt İçin Kullanılacak

Ayarlarda arka ekran ayarlarını seçtikten sonra ,gelen Telefon,SMS, WhatsApp,Müzik Sportif ayrıca arka ekran ve kamera selfi için çalışıyor.
  7. S

Soru Mi 11 ultra Çin ve Global arasındaki fark

Çin versiyonunu aldım eu rom 12.5.10 yüklü , bant genişliği bakımından hiç bir kısıtlama ile karşılaşmadım 4G,5G problemsiz kullanıyorum,4G-B32 bandı yok doğru ,bu tüm versiyonlarda yok pekte önemli değil çünkü B32 bandı yedek destek , ev interneti ve endüstriyel olarak kullanılır (Avrupa...
  8. S

Haber Bir devrin sonu! Artık Xiaomi telefonlara IMEI atılamayacak!

Zaten bir süredir çift sim kartlı Xiaomi telefonların 1 numaralı sim kartı RSA kilidi ile geliyordu. Bu yüzden kaçak IMEI işlemleri sadece 2 numaralı sim karta yapılabiliyordu. Şimdi ise Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro, Poco X3 Pro ve Mi 11 ailesi gibi 2021 model Snapdragon işlemcili cep...
  9. S

Yardım Mi 11 Ultra Eu stabilden Eu beta'ya veri kaybı olmadan geçiş

Slot-A - sectinmi TWRP Sytem baslatirken? TWRP yeniden yüklemeyi denedinmi?
  10. S

İpucu Mi 11 Ultra almak isteyenler icin Cin vs Global bant karsilastirmasi.

LTE-B32 Downlink olarak LTE yedek bant diyebiliriz ,asiri yüklenmelerde yedek yalnizca Data indirmede etkili,Mi 11 Ultrayi ismarlamadan önce arastirirken edindigim bilgi.
  11. S

Rehber Mi 11 Ultra Cin Roma Eu Rom yüklemek isteyenler dikkat.

Slm. 15 gün SIM takili bekleme yöntemini hic duymadim , gelen telefonun yüklü Rom Versiona bagli degisik cözümler var , bircok kisi mi 11 Ultra ya Rom yüklemede problem yasadi. Örnek : PC der Usb 2.0 baglantisi gerekli , Power Shell problemli , CMD gerekli, Slott...
  12. S

Haber Arka Ekran Video Kayıt İçin Kullanılacak

Bu arka ekran şu anda gelen aramaları görmek, bildirimleri okumak, batarya durumunu kontrol etmek gibi amaçlarla da kullanılabiliyor. Yeni özellikle birlikte kamerayı kullanarak yüksek çözünürlüklü ve daha kaliteli selfie videolar çekmek mümkün olacak. Ayrıca yavaşlatılmış çekim, portre modu...
  13. S

Yardım Mi 11 ultra twrp nasıl yükleyebilirim

TWRP Zip cikardiktan sonra PC de " C " bölümüne aktarilmasi gerekiyor ,tarifte anlatildigi gibi.
  14. S

Yardım Mi 11 ultra twrp nasıl yükleyebilirim

Aslinda tarife göre yapildiginda karsik degil,tariftede aciklandigi gibi dili ingilizce yaptigiktan sonra " Onekey Inject TWRP " secenegi secildikten sonra TWRP kalici oluyor .Slot A veya B uyarisi geldiginde ,rom nasil yüklü ise secilmesi gerekiyor genelde Slot -A - olmasi lazim.
  15. S

Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Mi 11 Ultraya yukarıdaki açıklama ile problemsiz Twrp yükledim emeği geçenlere Tşk. Sytem start yaparken Yuva A -B uyarısı geldi bende yuva A olduğu için A seçtim ve Boot yaptı,birşey dikkatimi çekti harici USB Stick tanımıyor.
Üst Alt