Sami15/07 kullanıcısının son içeriği

1. Sami15/07

Soru Poco X3 Pro Ekran ( Dokunmatik sorunu )

Aynı sorun poco x3 pro 8/256 da mevcut ancak kapatıp açınca düzeliyor büyük ihtimalle güncelleme ile alakalı
  2. Sami15/07

Yardım Chrome durduruldu hatasi

Cihazı miui 12 ye yukselttikten sonra YouTube tabanlı videolar çalıştırıldığı zaman Chrome, WhatsApp ve müzik dinleme gibi uygulamalardan atıyor ve durduruldu hatası veriyor. Youtube güncelledim, önbellek temizledim ancak kisa süre sonra tekrar eski haline dönüyor (Hafızamda 15 gb bos alan var)...
  3. Sami15/07

Alış Redmi Note 7 kamera aranıyor.

Hocam kamera bulamadım siparişte gorunuyor ama elimize ulasmadi son umut farkli bir yere soracağım orasi ben getirtebilirim dedi
  4. Sami15/07

Yardım Kameraya bağlanılamıyor hatası

Teşekkür ederim
  5. Sami15/07

Yardım Kameraya bağlanılamıyor hatası

Cevabınızı geç gördüm kamera değişimi olunca düzelir mi acaba
  6. Sami15/07

Özür dilerim başlik için bilinçsiz olarak yaptım 1570839268 Temizlettirdim cihazda hiç problem yok kamera dışında oda kamera değişirse düzelir diye düşünüyorum hem sonradan oluşan bisey değil sıvı teması aldığından beri kamera hatası veriyor
  7. Sami15/07

Öncelikle merhaba, ben redmi note 7 kullanmaktayım telefonu denize düşürdüm ve kurtardım. Ancak kamera uygulamasına girince takılıyor ve kamera hatası veriyor. Büyük ihtimalle kamera değişmesi gerek. Sağlam, güvenilir ve hızlı yedek parça bulabileceğim bir site bulmam gerek yardımcı olursanız...
  8. Sami15/07

Yardım Kamera ve odaklama sorunu

Teşekkür ederim
  9. Sami15/07

Yardım Redmi note 7 süte battı

Yok garanti tuzlu suyu karşılamıyor zaten tanıdık telefoncu tarafından onarıldı
  10. Sami15/07

Yardım Kamera ve odaklama sorunu

Redmi note 7 telefonum 3 hafta önce sıvı temas gördü ve onarıldı 1 hafta sorunsuz kullandım ama sonra kameraya bağlanilamıyor hatası veriyor telefonu kapatıp açınca kamera bir kaç poz çekiyor sonra tekrar aynı hatayı veriyor ayrıca video ve 48 mp de çok kasıyor odaklama, zoom yapmıyor. 30 cm...
  11. Sami15/07

Saol
  12. Sami15/07

Hocam aynı cihazdan bende de var ve üç hafta önce cihazı denize düşürdüm telefon bir gün kapalı kaldı sonra kendiliğinden açıldı ama ahize sorunu vardı telefonu tamire götürdüm temizlettim ve telefon sıkıntısız kurtuldu tuzlu sudan kurtulan sütten de kurtulur ayrica içine baya baya su almış yani...
  13. Sami15/07

Yardım ŞARJ SORUNU!

Kardeşim telefonun şarj soketi oksitlenmiş güvendiğin bi telefoncuya gotur temizlesin pirinç artık işe yaramayabilir çünkü içi artık kurumuş tur
  14. Sami15/07

Yardım Kamera hatası

Teşekkürler deneyeyim onu
  15. Sami15/07

Yardım Kamera hatası

Eski versiyona donus yamadim ama telefonu sıfırladım kamerayı sıfırladım 1562487117 Hayır ama 2 hafta önce denize düşürdüm ama telefon kurtarıldı herşey çalışıyordu yazılımsal mı yoksa donanımsal mı bilemiyorum ayrica baska bi uygulama yuklemedim
Üst Alt