Yardım Redmi note 7 süte battı

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
Merhaba hocalarım redmi note 7 alt kısmından biraz süte battı hemen çektim şarj kısmına vs girmiş olabilir sizce sıkıntı olur mu şu anda alt kısmını pirince yatırdım

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Bende büyük bir kupa kahve içirdim mi 5s' e.
Sonra 2 saat sindirsin diye cihazı kapattım. Sonra açtım kullandım. Canavar gibi kahve iyi geldi galiba. haha--
Tabi ki işi şakaya vurdum. Ucuz yırttı telefon.

Oyla:

Sami15/07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alisami
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Merhaba hocalarım redmi note 7 alt kısmından biraz süte battı hemen çektim şarj kısmına vs girmiş olabilir sizce sıkıntı olur mu şu anda alt kısmını pirince yatırdım
Hocam aynı cihazdan bende de var ve üç hafta önce cihazı denize düşürdüm telefon bir gün kapalı kaldı sonra kendiliğinden açıldı ama ahize sorunu vardı telefonu tamire götürdüm temizlettim ve telefon sıkıntısız kurtuldu tuzlu sudan kurtulan sütten de kurtulur ayrica içine baya baya su almış yani su geçirmezlik cok guvenilir değil

Oyla:

proledo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
3
Oyla:

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam aynı cihazdan bende de var ve üç hafta önce cihazı denize düşürdüm telefon bir gün kapalı kaldı sonra kendiliğinden açıldı ama ahize sorunu vardı telefonu tamire götürdüm temizlettim ve telefon sıkıntısız kurtuldu tuzlu sudan kurtulan sütten de kurtulur ayrica içine baya baya su almış yani su geçirmezlik cok guvenilir değil
hocam tamir derken garanti mi

Oyla:
Üst Alt