samettyyavuz kullanıcısının son içeriği

1. samettyyavuz

Satış Türkiye Garantili Mi 9 (64/6) Fiyat 3500

teşekkür ederim
  2. samettyyavuz

Satış Türkiye Garantili Mi 9 (64/6) Fiyat 3500

Arkadaşlar telefonum gündelik kullandığım cihazdır tamamen sorunsuzdur.. GARANTİSİ 2021 AĞUSTOS A KADAR DEVAM ETMEKTEDİR. Adıma kayıtlı fatura kutu sarj cihazı üzerinden aldığım jelatine kadar duruyor... Snapdragon 855 olduğunu unutmayın lütfen. 27w şarj cihazı satın aldım orjinal...
  3. samettyyavuz

MIUI 12 Merhaba Arkadaşlar. Miui 12 Güncellemesi ?

keşke verilmese daha iyi :D
  4. samettyyavuz

Yardım Aosp rom kurmak için hangi firmware'ı kullanmalıyım ?

romun önerdiği firmware konunun bir köşesinde mutlaka yazar o firmware bulunuyor her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz bir de miui dan geçiyorsanız yükleme şekli biraz farklı oluyor twrp yükle format data - yes reboot recovery firmware yükle reboot recovery format data - yes reboot recovery rom...
  5. samettyyavuz

Yardım Airpods Pro, Note9 telefonda ses yükseltme

tam kulakiçi değil çok tatmin etmez sony öneririm arkadaşımda vardı epey memnundu sadece şekli biraz büyük onun harici hiç sıkıntısı yoktu gürültü engelleme falan çok iyiydi veya sennheiser true wireless 1 de olabilir
  6. samettyyavuz

uygulama falan hepsi hikaye arkadaşlar hiç bir yolunu bulamadım ben rom bile değiştirdim ama yok malesef bu arada airdost pro 2 öneriyorum herkese airpods 2 ile kıyasladığımda mikrofon kalitesi hem daha iyi hem şarjı daha uzun gidiyor hemde gayet iyi tatmin edici ses veriyor airpods 2 den daha...
  7. samettyyavuz

ben bimden almıştım uyumsuz çalışıyor dedim iade aldılar sorun olmadı
  8. samettyyavuz

arkadaşım airpodslar android telefonlar ile uyumlu değil malesef... hatta airpods un apple da ki sayfasına girdiğinde uyumlu cihazlar arasında apple harici birşey göremezsin.. o yüzden boşa çabalama bir yolu yok ya apple telefon alacaksın yada bunları iade ediceksin malesef çözülebilir birşey...
  9. samettyyavuz

Çözüldü Lineage OS 17.1 yüklerken TWRP ekranında kalıyor

PE e lineage os a göre daha göze hoş geliyor yanlız bazen garip şekilde kasıntı oluyor telefonda fps 5 e düşmüş gibi resetleyinde düzeliyor bazende telefon kendi kendine resetlenmiş oluyor onun dışında akıcı bence lineage os daha stabil çalışıyor dezavantajı yüz kilidi yok malesef onun dışında...
  10. samettyyavuz

Sohbet Sohbet edelim

miui 12 resmen çöp kasılmalar takılmalar telefona ekstra yük bindiği belli ki ben bunu mi 9 da yaşıyorum miui 11 de bile hafif takılmalar olmasına rağmen 12 den kat be kat iyi animasyon güzel olabilir ama telefon elde ağır hissettiriyorsa yemişim öyle animasyonu... en basit örneğim süper...
  11. samettyyavuz

İnceleme PixelExperience Batarya Performansı

fazlaca indirme var yeni kurmuşsun romu belli bundan sonraki performansı daha çok düzelecek
  12. samettyyavuz

Soru Garantisiz telefon alınır mı ?

al gitsin ya uğraşma garanti falan hikaye boşuna bir yığın para veriyoruz 4500 e aldığım telefonu adamlar 3000 liraya alıyordu
  13. samettyyavuz

Yardım Banka uygulaması ve root

aynen magisk ten gizle banka uygulamaları için eğer olmazsa magisk i çekirdek modunda çalıştır banka uygulamaların çalışacak nfc de çalışacak hatta sonrasında magisk i telefonundan kaldırsanda olur çalışmaya devam edecek..
  14. samettyyavuz

Sohbet Hepsiburada'dan Alınan Ürünün Sorunları

o yüzden amazon devam benim yakınım amerikada amazon da çalışıyor türkiyeye giriş yaptığında site kapalıyken yaptığı test alışverişinde akşam verdiği sipariş sabah elimde olmuştu düşünün yani
  15. samettyyavuz

Sohbet Hepsiburada'dan Alınan Ürünün Sorunları

sanırım 30 farklı müşteri temsilcisiyle görüşmüş olabilirim hepsi satıcıya aktardı şikayet mesajı olsun şikayet var sitesi olsun tek çözüm yolu firma ile görüştürmek oldu firmada tırt olunca sap gibi kalıyosun ortada çöp iğne dahi almıyorum ben artık amazon kullanıyorum çok daha iyiler gerçekten...
Üst Alt