Samet61 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Android 9.0 Pie güncelleme sorunu

Telefonu fabrika ayarlarına mı çevireyim? Güncelleyicinin verilerini nasıl temizleyeceğiz?
  2. S

Aklıma takıldı da ''Güncellemeler geçici olarak kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyin.'' yazması yerine Android sürümünüz güncel yazması gerekmez mi
  3. S

teşekkürler biraz daha bekleyelim...
  4. S

Güncellemeleri denetle ye tıkladıktan sonra ''Güncellemeler geçici olarak kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyin.'' diye bir yazı geliyor. Yaklaşık 2 haftadır bu sorunu yaşıyorum. Telefona Android 9.0 Pie güncellemesi alacak mı almayacak mı tereddüt yaşıyorum...
  5. S

Yardım İmei sorunu hk.

BTK dan tekrar sorgulattım şimdi kayıtlı gözüküyor. O zaman atılan mesajın bir hükmü kalmadı di mi ?
  6. S

Yardım Mi A2 android başlatılıyor hatası

Sonunda geldi reset ekranı. Teşekkür ederim... Reset atınca kendine geldi. Ama ilerisi için şüpheyle bakacam telefona...
  7. S

Olmadı malesef. No command yazısından sonrası gelmiyor...
  8. S

Birkaç defa denedim ama olmadı. Hala Android açılıyor yazıyor...
  9. S

Telefonu yeniden başlat dedim sım kilidini girdikten sonra '' Android başlatılıyor ... '' diye bekleme ekranı çıktı. Baya bi bekledim fakat hala açılmadı telefon. Bu telefon beni üzecek herhalde. Yardımlarınızı bekliyorum. (yüklü rom kısmını telefon açılmadığı için giremedim. Mi A2 30.11.2018 de...
  10. S

Yardım İmei sorunu hk.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
  11. S

Yardım İmei sorunu hk.

Herkese merhaba; Trendyoldan (BHZ İletişim) sipariş ettiğim Xiaomi Mi A2 30.11.2018 tarihinde elime ulaştı. Sım kartımı taktım ve kullanmaya başladım. Güncellemesi vardı onu da hallettim. Az önce (02.12.2018 16.30) bir mesaj geldi. Mesajın içeriğinde'' ...................... IMEI nolu cihaz...
Üst Alt