saliharda kullanıcısının son içeriği

1. saliharda

Diğer Skorpi neden Mi Max 2 den Mi Max 3’e geçti?

Hocam Max 4 üzerinde dedelik yaşayabilirsiniz ama max 3 kullandığınız süre boyunca emekli olmayı düşünmeyin headbang~~ 1544446080 Hocam onu anlamam bunu denemem diyorsiniz, kiminle yola koyulacagiz.
  2. saliharda

Rehber Project Treble: GSI Kurulum ve Ayarları

Haklısınız hocam, konu o kadar çok detaylı olduğu için konunun tamamını oluşturmaya ne zaman yeter nede enerji yeterdi. Idea~~ Hayranlıkla takip ettigim bir konuya dönüştü. 1544445772 Hocam inşallah size de bir gün denemek nasip olur .
  3. saliharda

Rehber Project Treble: GSI Kurulum ve Ayarları

MI MAX 3 - Project Treble: GSI Merhaba arkadaşlar uzun bir süre sonuçlarından emin oluncaya kadar gsi flaşlamaya karşı mesafeli davrandım. Bu yüzden sizlerle bu konu hakkında herhangi bir paylaşım içerisinde olmadım. Geçen hafta ilk gsi flaşladıktan sonra sonra ikinci, üçüncü ve dördüncü farklı...
  4. saliharda

Estağfurullah hocam, sizin olduğunuz yerde esamemiz okunmaz. Geriye doğru çekilmiştim, siz geldiğinize göre tamamen offline olabilirim :)
  5. saliharda

Üstadım güle güle kullanın. Aramıza hoşgeldiniz.
  6. saliharda

İnceleme Mi Max 3 incelemesi

Elinize sağlık güzel olmuş. Biraz geç kalınmış olsa da yinede güzel çalışma olmuş.
  7. saliharda

Mod Ses seviyesini 0-30 arası yapmak(volumesteps)

On numara oldu Dolbysiz sesi az geliyordu, dolby olunca sesi çok geliyordu. Aradığım özellik teşekkür ederim.
  8. saliharda

Soru Hangi kılıfı kullanıyorsunuz ? ve yorumlarınız ?

hocam max3 için mi bataryalı kılıf alacaksınız?
  9. saliharda

Soru Hangi kılıfı kullanıyorsunuz ? ve yorumlarınız ?

İnceleme - Mi Max 3 Özlemi Bitti bu linkte benim kılıflar var. 8=)
  10. saliharda

Diğer Kamera sorunu

Bootloaderiniz kilitle ise uygun güncel romu mi flash üzerinden flaşlarsanız muhtemelen sorunlarınız çözülecektir.
  11. saliharda

Soru Paralel İthalat / IMEI sorunu ?

Özel mesajdan yazdığımı sana buradan da aynen yazayım. "merhaba, üzgünüm ama imei bilgilerimi seninle paylaşamam. Senin için yurtdışından istedim fakat onlarda benimle aynı cevabı verdiler. İmei bilgilerimizi paylaşamayız diye söylediler. Onun yerine mi flash ile bootloaderi kilitlemeden tekrar...
  12. saliharda

Rehber Mi Max 3 TWRP Recovery ile Custom Rom Kurulumu

StackPath bunu indirip tekrar kurunuz. Verdiğim linkte herhangi bir sorun yada lag yoktur. Bir gün sonra aynı dosya ismiyle tekrar siteye yükleme yapıldı.
  13. saliharda

Sohbet Mi Max 2 Xiaomi'lerin Kral'ı mı yoksa tahtı Max 3 mü aldı???

Skorpi hocam sonunda doğru kararı verdiginizi görüyorum. İçiniz rahat olsun bu telefon asla mi max 2 gibi custom rom almayacak
  14. saliharda

Diğer Kamera sorunu

Telefonunuz hakkında hic bilgi vermemissiniz. Cihaz global mi İçerisinde hangi rom yüklü Bootloader kilitli mi Hangi sürüm rom kurulu Root twrp var mı İlk aldığınizdan beri mi öyle sonradan mı oldu Baska kamera programı denediniz mi
  15. saliharda

İpucu [Mi Max 3]Nasıl Yaparım?(Eklenti, özellik... )

Tek konu altına soru sorunuz
Üst Alt