salih.qq kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım K40 gamın ses sorunu

K40 gaming cihazimla telefon görüşmesi yaparken sıkıntı yok ama whatsapdan veya herhangi bir uygulamadan görüntü konuşma yaparken ya sesim gitmiyor, yada kesik kesik gidiyor. Çin romu kullandım yine aynı India rom kullandim yine aynı hangi parça değişmeli anlamadım. Üst mikron diyor bazi...
  2. S

Yardım K40 gaming NFC yok

Ustam telegram linkini paylaşır mısınız
  3. S

Yardım redmi k50 gaming (poco f4 gt) modem dosyası

33 k taksinlar sıkıntı çıkmaz
  4. S

Ustam çin romu kullanıyordum cin romunda NFC ozellegi var ama Türkçe dil desteği yok mecbur India geçtim bunda NFC yok
  5. S

Yardım Başka rom yüklesek nolur

Kendi romu disinda telefona rom atarsan cihaz susar yetkili hesapla bile açılmaya bilir başıma geldi.
  6. S

K40 gaming mecbur India rom kullanmaktayım kimlik taratma kart okutma için mecbur NFC lazım oluyor India Roma rootla NFC eklenebilir mi cihazın NFC özelliği var ama India romda aktif olmuyor cihazın global romuda yok malesef yardımcı olabilecek varmı ?
  7. S

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G Çin modeli kullananlar yardımcı olabilir mi?

Bootloader kilit açma istemeyen rom dosyası ücretli satılıyor ama paylaşmak istedim. https://drive.google.com/file/d/13Uc8oMyNF1DkyjPAUdLhcIH8TJKIlmsI/view?usp=drivesdk
  8. S

Yardım K40 gaming cihazımda gürültü engelleme sorunu

Bendede bu sıkıntı var çözümünü bulabildim mi
  9. S

Yardım Redmi note 11 spes bl lock mi hesap

Cihaz açık hocam karışmadim ne olur ne olmaz diye 1697576437 Dft ve cihimeradan mi account kaldırma dedim kaldırmıyor
  10. S

Yardım Redmi note 11 spes bl lock mi hesap

Arkadaşlar bende redmi 11 spes cihazı var bl kilit açma yapacaktım repair için ama malesef mi hesabımın şifresini unuttum. Şifreyi yenileyemiyorum numarami kapattigim için ben bu cihaza yetkili hesap ile eng rom yüklesem sonra repair yapıp global rom yüklesem mi account sorar mi sorarsa...
  11. S

Soru Kendiliğinden Root

Fastboot ile mi tabanli tüm romlar yuklenebir istersen mifirim sayfasindan cihazına uygun rom yükleyip sonra istediğiniz custom romları kurun
  12. S

Soru Kendiliğinden Root

Fastboot mi rom yukle ustam
  13. S

Yardım K40 Gaming Edition Vietsub Rom LAZIM VEREBİLCEK VARMI

Nasıl dostum bu sürüm atmami tavsiye edermisin yara üst sürümü çıktı mı ?
  14. S

Yardım Mİ11 Lite telefonumu güncelledikten sonra main menu de kaldı

Qualcom işlemcili cihazlarda imei uçmaz ama mtk cihazlarda imei uçuyor
  15. S

Yardım Redmi Note 9 Pro MIUI ekranında kaldı

Açılış ekranı uzun sürüyor 10 15 dk bekle acilmassa gecmis olsun qualcom işlemcili olduğu için bl açık olmadan içinden veride alamassin
Üst Alt