Soru Bootloader kapalı

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
16
Pocco m3 cihazın bootloader kapalı cihazın IMEI silinmiş (kilit açmadan) hangi tool veya hangi yöntemle yazabilirim , geliştirici seçeneklerinden miui kilit açma etkin olmuyor

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Doğrumu anladim bootloader açmak istiyorsunuz ama mobil veri bağlanamadığınız için açamiyorsunuz değilmi?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Pocco m3 cihazın bootloader kapalı cihazın IMEI silinmiş (kilit açmadan) hangi tool veya hangi yöntemle yazabilirim , geliştirici seçeneklerinden miui kilit açma etkin olmuyor
Boot kilidi kapalı iken bu işlem imkansız hocam.
İlla yetkili hesap ile edl modda işlem yapılır onun içinde ücretli destek almanız gerekiyor

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Banada zamanında aynı sorun oldu
Linkten h.kadioglu hocamıza ulaşabilirsiniz gerçekten işinin ehli bir hocamız ücretli destek alabilirsiniz uzak bağlantı ile galiba isteğe göre kargolamada yapılabiliyor ama emin değilim

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
16
Doğrumu anladim bootloader açmak istiyorsunuz ama mobil veri bağlanamadığınız için açamiyorsunuz değilmi?
Bootloader açamıyorum çünkü IMEI hiç yok gelestirici seçeneklerinden mobil veriye baglanmadan miui kilit açma etkin olmuyor

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Bootloader açamıyorum çünkü IMEI hiç yok gelestirici seçeneklerinden mobil veriye baglanmadan miui kilit açma etkin olmuyor
Tamam işte ücretli destek almanız gerekli sizin yapacağınız bir işlem yok attığım linke bakabilirsiniz sunuda söyleyeyim her telefoncu yapamaz telefoncular ile vakit kaybetmeyin ben zamanında kaybetmiştim siz telefoncular ile zaman kaybetmeyin!

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
16
Tamam işte ücretli destek almanız gerekli sizin yapacağınız bir işlem yok attığım linke bakabilirsiniz sunuda söyleyeyim her telefoncu yapamaz telefoncular ile vakit kaybetmeyin ben zamanında kaybetmiştim siz telefoncular ile zaman kaybetmeyin!
Ben anladım illa edl moda alıp engr rom yükleyip IMEI repair yapıp sonra global rom yüklemek lazım

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Ben anladım illa edl moda alıp engr rom yükleyip IMEI repair yapıp sonra global rom yüklemek lazım
Edl modda yetkili hesabı bypass etme yolu var mı hocam?
Hiç denemedim SD işlemcilerde arka kapak açmak istemediğim için ama siz uğraşıyorsunuz anladığım kadarıyla 😅

lonewolf4

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
LoneWolf
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
21
Hocam benimde başıma geldi yanlışlıkla imei sildim rom atıyım derken xiaomi toolla bootlader kapat ve temiz kurulum yap secenegini sectim bootlader kapandi ve imei silinmisti ,mi unlock tool ile cihazi fastboot modda baglayip geri actim mobil veri falan istemedi sadece mi hesabını girmeniz yeterli ,tekrardan imei attim uzun ugraslar sonucu. Denemenizi tavisye ederim

Üst Alt