Şahin_3261 kullanıcısının son içeriği

1. Şahin_3261

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Ekran döndürme sıkıntısı yaşayan cihazlar çözüm bulabildi mi acaba
  2. Şahin_3261

Bende aynı sıkıntıyı yaşadım, herkeste olmuyor sanırım. Bütün MIUI 12 beta sürümlerinin sorunları var, hepsini teker teker temiz kurulumla denedim de bu kadar net söylüyorum. Hâttâ isteyen olursa hangi sürümde ne sıkıntısı var hatırladığım kadarıyla söyleyebilirim. Şu an 20.5.7 kullanıyorum, bu...
  3. Şahin_3261

Yardım Ekran Dönmüyor (Mi 6)

Şu anda çözdüm sorunu. Bütün sürümlerin kendine has problemleri var bana göre. Bugün neredeyse hepsini temiz kurulumla denedim, 20.5.7 diğerlerine nazaran daha sıkıntısız şu anda onu kullanıyorum. 20.5.28 ve sonraki sürümlerin hepsinde ekran döndürme sıkıntısı çektim. 20.5.14 ve 20.5.21 de ise...
  4. Şahin_3261

Teker teker 20.6.11 e geldim, düzelmedi. Sizce hangi sürüme geçmeliyim?
  5. Şahin_3261

Telefonumda 20.6.11 e döndüm yine düzelmedi aynı şekilde devam ediyor. Bu romun fastboot romunu nasıl bulurum yardımcı olurmusunuz? Tam olarak anlamadım.
  6. Şahin_3261

Full wipe yapıp 20.6.18 i tekrar kurdum. 20.6.11 deyken de hard reset yapmıştım. Telefonu bidaha sıfırlamak istemiyorum kararlı sürüme kadar bekleyeceğim.
  7. Şahin_3261

Keşke şu sorunları çözüp de betayı öyle bitirselerdi.
  8. Şahin_3261

Tam hatırlamıyorum ama benim bu problemim yaklaşık bir aydan beri var, her hafta güncelleme de yapıyorum hiçbirisinde düzelme olmadı. Düzelmesi için bayağı bir önceki sürümlere dönmeniz gerekir diye düşünüyorum.
  9. Şahin_3261

Ekran döndürme sorunu bir tek bende var sanıyordum telefona hard reset attım olmadı romu silip tekrar kurdum yine olmadı demek ki romla alakalı. Yapacak bir şey yok bekleyeceğiz.
  10. Şahin_3261

Benim bu sıkıntım yaklaşık 1 aydır var ve her hafta güncelleme yapıyorum. Düzelecek olsaydı şimdiye düzelirdi bence. Bir de benden başkasında bu sorunu görmedim, yazan olduysa da gözümden kaçmıştır muhtemelen.
  11. Şahin_3261

Eu rom beta 20.6.18 kullanıyorum. Bundan yaklaşık bir ay önceki güncellemeden sonra ekran döndürme sorunu oldu. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü telefonu yeniden başlattıktan sonra düzeliyor fakat yaklaşık 5 dakika sonra hiçbir şekilde dönmüyor. Önce hard reset denedim olmadı sonra cache...
  12. Şahin_3261

İki önceki güncellemeden sonra telefonun ekran döndürmesinde sıkıntı oluştu belki düzelir diye bekledim ama iki kere güncelleme geldi hâlâ düzelmedi. Sorun benimle alakalı sanırım. Güncellemelerden sonra dalvik cache yi de temizliyorum aslında, stabilizasyon sağlasın diye. Nasıl çözebilirim...
  13. Şahin_3261

Çözüldü süper duvar kağıdı kilit ekranı sorunu

Ana ekranda ekrana basılı tutun sonra duvar kağıdına tıklayın sol altta Süper duvar kağıdı diye çıkacaktır ben mi 6 kullanıcısıyım biz de öyle oluyor.
  14. Şahin_3261

Yardım Mi 6 Ahize Yöntemi

Daha önce mi 6 ahize problemi adlı konuda belirtmiştim burada da belirteyim. Bende aynı sıkıntıdan dolayı bi ara takıntı haline getirmiştim. Ahizeyi iğneyle delmek çok saçma zaten onu toz, su vs. girmesin diye takıyorlar hem de delmek telefonda görüntü kirliliği yapıyor. Şimdi size kesin çözümü...
  15. Şahin_3261

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

Önceki mesajlarıma bakabilirsiniz bir dünya yöntem denedim hiç biri işe yaramadı. Bazı arkadaşlar demişti çift taraflı bantı deneyin diye ama inanmamıştım geçen ay bi kırtasiye de denk geldim alıyım ne zararı olur dedim ve güzelce ahize kısmını temizledim ilk günkü performansı alıyorum. Mutlaka...
Üst Alt