Sabri1453 kullanıcısının son içeriği

1. Sabri1453

Yardım Mi 6 4.5G Sorunu

H+ yazar ama 4.5 g hızında
  2. Sabri1453

Rom Mi 6 Global Beta ( Miui 10 )

Atla seçeneği olmasi lazim yada aktif et dersen wifi bul diyor eger wifi yoksa zaten hattin kendi internetini açıyor merak etme korkacak birsey yok
  3. Sabri1453

3 noktadan kurmak isteyenler MIUI ROM for Xiaomi Mi 6 - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum Version: 8.7.5 yazani indirin Mi 6 sağ alttaki romu indirin 3 noktadan seçin sorunsuz kuruyor. Öncelikle yedek almayı unutmayın. Saygılar 1530907863 Yeni sürüm aynısını kurdum. Ön kamera porte...
  4. Sabri1453

Nasil yukleyebiliriz video yada resim var mi? Teşekkürler
  5. Sabri1453

Valla halen düzelmedi ya
  6. Sabri1453

Ayni sorun bende de oldu . Çözümü nedir.
  7. Sabri1453

Xiaomi EU Miui 10 8.7.5

Dostum indiremedim ya nasil nasil yaptiniy
  8. Sabri1453

Yardım Mi6 "Servis Yok" Sorunu

Ark Pardon arkadaşlar yanlışlıkla kisa cevap attim. Ayni sorun bende 2 kez oldu hatti diger hat yerine takinca duzelebiliyor bilginiz olsun.
  9. Sabri1453

Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

Gördüğünüz gibi anlatmaya gerek yok clap~~
  10. Sabri1453

Yardım Xiaomi Mi6 android 8.0 güncelleme sonrası sorunlar

nereden indirdik ya başımıza bela oldu ne geriye dönebiliyorum ne ileri gidebiliyorum :D dosyalarım çok ve uğraşmak istemiyorumda.... ofooff bi of çekeyim :)
  11. Sabri1453

Yardım Xiaomi Mi6 android 8.0 güncelleme sonrası sorunlar

hocam yedek almadan yaparsak eğer herşey gider mi?
  12. Sabri1453

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Telefonda uygulamalardan menüye dinerken hafif donarak dönüyor ve hızlı cevaplama iptal ... Bir kaç güne belli olur diğer sorunlar . Güncellememenizi öneriyorum...
  13. Sabri1453

Haber Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Ya iphone a karşıyım andorid kullanmayı ve özgür olmayı tercih ediyorum. :) Parmak izine çözüm bulacaklardır. Gerçekten mi6 da bulunan okuyucu çok hoş :) normal kamera biraz daha iphone 7 plus a yaklaşsa fena olmaz . Fakat mi6 da bulunan uzun pozlama çekimi çoğu kamerada yok bunuda belirteyim...
  14. Sabri1453

Valla hiç alışamadım ya huzursuz ediyor
  15. Sabri1453

Parmak izi okuyucusunun arkada olması dezavantaj.. iphone x gibi yapılabilirdi. Şahsen arkadan parmak okutmak çok rahatsız ve cift el kullanımını zorunlu kılıyor. Şahsen mi 7 alırım diyordum ama mi6 ya devam gibi gözüküyor....
Üst Alt