RyZENn kullanıcısının son içeriği

1. RyZENn

Yardım powerbank orijinal mi

Normalde almak istediğiniz ürün hangisiydi ki?
  2. RyZENn

Yardım Mi 10 ultra hoperlor sorunu

müziği bütün uygulamalarda mı cızırtılı çalıyor. ses modu felan yükledin mi daha önce?
  3. RyZENn

Soru Mi 65W GaN ile mi 10 sarj etmek

dolum süreleri var. uzun süre şarjda bırakırsanız cihaza zarar verir
  4. RyZENn

Yardım Miflash flash sparsecrclist error hatası

benim mi 10 da aynı hataya takılmıştı edl modda yetkili hesap şart. şuan telefonunuzda hiçbir yazılım yok twrp ve fastboot moduda dahil
  5. RyZENn

Çözüldü Magisk yüklenmiyor ve Telefon açılmıyor.

hocam az önce 20.4 sürümünü yükledim sorunsuz çalıştı. Diğer sürümlerde 5g yazısı geliyordu hemen resetliyordu telefon
  6. RyZENn

daha önce kurduğum sürümü deniyorum olmuyor
  7. RyZENn

Oldum olası şu magisk'e ayar oldum zaten. Telefona mod yüklemiştim yeniden başlattım mi ekranında kaldı. Boot dosyasını yeniden flaşladım telefonu açtım bu seferde magisk kalkmış twrp den yeniden magisk yükledim yine mi ekranında kalıyor bir türlü yükleyemedim. Yine boot dosyasını flaşladım...
  8. RyZENn

Soru Mod portlama ve eski uygulama güncelleme?

https://androidfilehost.com/?fid=890129502657585418 Bu tarz eski mod paketler gibi hocam.
  9. RyZENn

Yardım İmei Attıktan sonra güncelleme yapabilirmiyim?

Bundan daha iyi benzetme olmaz galiba :D
  10. RyZENn

İpucu Mi 10 Ekran yenileme hızı

Hocam bilmiyorum. Yeniden rom yüklersem farklı bir uygulama ile bakacağım bu sefer.
  11. RyZENn

İpucu Mi 10 Ekran yenileme hızı

Arkadaşlar bugün bir şey fark ettim ve sizle de istişare etmek istiyorum. Telefona dün yeni rom yüklemiştim ekran yenileme hızı 90 hz de kendisi seçiliydi zaten otomatik. Bugünde AIDA64 sistem bilgilerini gösteren uygulamayı yüklemiştim. Telefonun bilgilerine bakarken ekran yenileme hızını...
  12. RyZENn

İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

DxOMARK ta sadece mi 10 pro nun ses incelemesi yapılmış galiba 76 puan almış ultra veya düz mi 10 nun puanı yok
  13. RyZENn

İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

ses olarak mi 10 pro demişsiniz mi 10/pro/ultra sersinde aynı hoparlör yok mu?
  14. RyZENn

Soru Fastboot modu çalışmayan mi 9

yetkili hesapla düzelmiyor mu onlar.
  15. RyZENn

Yardım mi 10 güncelleme sonrası çöktü açılmıyor? [ÇÖZÜLDÜ]

Elinize sağlık hocam baya uğraştık ama telefonu canlandırabildiniz. sağolun tekrardan :)
Üst Alt