Yardım Telefon kendiliğinden bootloaderi kapatmış?

• Konbuyu başlatan RyZENn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 751

RyZENn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
mate 10
Konular
9
Arkadaşlar telefonun bootloaderi açıktı aldığımda ama hesap ekli değildi. telefon üzerinde hesap ekli değildi ama kilit açıktı. imei işlemi yapıldı, rom yükledim vs. sorun yoktu. az önce baktım geliştirici seçeneklerinden kilit durumunu kontrol edin yazıyordu ben cihaza mi hesabı ekledim birşey değişmedi, yeni eklediğim hesapla kilidi açayım dedim, denedim miflash unlock ile açılmıyor. "Tekrar açmanıza gerek yok" uyarısı veriyor. ne yapmam lazım...???
cihaz mi 10 12gb/256gb

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar telefonun bootloaderi açıktı aldığımda ama hesap ekli değildi. telefon üzerinde hesap ekli değildi ama kilit açıktı. imei işlemi yapıldı, rom yükledim vs. sorun yoktu. az önce baktım geliştirici seçeneklerinden kilit durumunu kontrol edin yazıyordu ben cihaza mi hesabı ekledim birşey değişmedi, yeni eklediğim hesapla kilidi açayım dedim, denedim miflash unlock ile açılmıyor. "Tekrar açmanıza gerek yok" uyarısı veriyor. ne yapmam lazım...???
cihaz mi 10 12gb/256gb
cihazı yeniden başlatın açılırken alttaki kilit simgesi açık mı bakınız

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
hocam kilit yukarıda gösteriyor cihaz ama açık şekilde gösteriyor.
kilit açık ise hiçbir sorun olmaz zaten mi flash ile kapatılıyor o yani bilerek kapatırsanız kapanır sadece

RyZENn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
mate 10
Konular
9
kilit açık ise hiçbir sorun olmaz zaten mi flash ile kapatılıyor o yani bilerek kapatırsanız kapanır sadece
hocam normalde mi kilidi açılınca önyükleme kilidi kapalı olurya cihazda şimdi açık, veya yeniden rom atsam fastbootdan düzelir mi?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
hocam normalde mi kilidi açılınca önyükleme kilidi kapalı olurya cihazda şimdi açık, veya yeniden rom atsam fastbootdan düzelir mi?
kilit açık ise zaten cihazda da açık olur hocam mi flash ile rom atarken clean all seçerseniz kapanmaz

RyZENn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
mate 10
Konular
9
Ondan dolayıdır. Sisteme sanki bootloader açık değilmiş gibi gösteriyor. Sebebi cihaz sertifikalı olsun diye. Endişelenmenize gerek yok. Hepimizde bu şekil
Saolasın hocam 1gün önce yoktu bugün oldu
Rom felan yüklediğimde sıkıntı olmaz demi...

Üst Alt