rromat kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Enablehal3.zip nasıl silinir ?

Arkadaşlar GCam için bunu flashladım fakat sistem düzgün çalışmmıyor, nasıl kaldırabilirim ?
  2. R

Yardım Camera2.api yükledikten sonra ses tuşu basılı kaldı

Arkadaşlar Miroom kurdum, daha önce kurduğum gibi GCAM yüklemek için rehbere baktım. https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-redmi-note-6-pro-google-kamera-ve-camera2api-yukleme-anlatimi.35418/ Burada dediği gibi EnableHal3APİ.zip yükledim yeniden başlayınca ses tuşu sürekli ekrana basıyor...
  3. R

Soru TWRP yedeği başka ROM'da kullanılabilir mi ?

Arkadaşlar Masik P Mıuı 12 Android 10 Rom kurdum Redmi Note 6 Pro cihaza. Miroom Mıuı 11 Android 9 Rom'a geçmek istiyorum. TWRP'de data kısmını yedek alıp Miroom'a geçinçe flashlasam uygulamalarım gelir mi ? Ya da uygulamaları ona aktarmanın bir yolu var mı ?
  4. R

Madalya Şampiyon Beşiktaş [ Madalya Ödülü ]

Tebrikler Beşiktaş.
  5. R

Soru Kimler ne rom kullanıyor?

Masik pro kurdum ama mıroom daha stabıldı ona gececegım.
  6. R

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Selam.
  7. R

Mod Aosp romlar için Mi Müzik uygulaması modülü

Hocam bunun galeri için olanı var mı ?
  8. R

Yardım ROM kurulmuyor

Hocam yaptım, ROM'uda oradaki gibi kurdum ama gene aynı hatayı alıyorum. ROM eksik olmasın diye onuda indirdim en baştan.
  9. R

Yardım ROM kurulmuyor

Hocam bu dosya benim kurduğum TWRP'lerden farklı biraz. Ben recovery.img ve pitchblack.zip ile kuruyordum. Bu yöntem ile. Bunu nasıl kuracağım ?
  10. R

Yardım ROM kurulmuyor

Arkadaşlar bende Note 6 Pro var, Miroom v11, twrp ve rootluydu. Ben Resurrection Remix ROM kurmak istedim. Yedeğimi vs. aldım Wipe(temizle) kısmına gelip Cache, Dalvik Cache, System ve Data kısmını temizledim. Ondan sonra ROM'u flashladım ama Updater process ended with ERROR: 7 hatası aldım...
  11. R

Yardım CrDroid Android 11, v7.0 Rom için Gapps

Kurabilirsiniz.
  12. R

Rom'un yanında verilen paket mi bu ? Cihazın işlemcisi ne ? Eğer arm64 ise sıkıntı olmaz kurabilirsiniz.
  13. R

Gapps paketini TWRP'den flaşla.
Üst Alt