Yardım ROM kurulmuyor

rromat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Arkadaşlar bende Note 6 Pro var, Miroom v11, twrp ve rootluydu. Ben Resurrection Remix ROM kurmak istedim. Yedeğimi vs. aldım Wipe(temizle) kısmına gelip Cache, Dalvik Cache, System ve Data kısmını temizledim. Ondan sonra ROM'u flashladım ama Updater process ended with ERROR: 7 hatası aldım. Geri wipe data yapıyorum olmuyor. İnternetten çözüm izledim romu düzenledim gene olmadı, firmware flaşladım gene olmadı. Yedeğimi geri yüklemeye çalışıyorum %40 gibi hata veriyor. Xiaomi'nin kendi sitesiden son sürüm ROM indiriyorum hata veriyor. Cihazda twrp kurulu şu an. Ben nasıl ROM kuracağım ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu twrpyi kullanın almış olduğunuz hata ya uyumsuz twrp yada hatalı/eksik inen rom dosyasından dolayı olur

rromat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Bu twrpyi kullanın almış olduğunuz hata ya uyumsuz twrp yada hatalı/eksik inen rom dosyasından dolayı olur

Hocam bu dosya benim kurduğum TWRP'lerden farklı biraz. Ben recovery.img ve pitchblack.zip ile kuruyordum.
Bu yöntem ile. Bunu nasıl kuracağım ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
rromat, Zip dosyasını indirip twrpden yükleyin,işlem bitimi reboot kısmından recovery seçin tamamdır,kapanıp PB ile açılır diğer linkte verdiğim yöntem ile de rom yükleyin

rromat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
rromat, Zip dosyasını indirip twrpden yükleyin,işlem bitimi reboot kısmından recovery seçin tamamdır,kapanıp PB ile açılır diğer linkte verdiğim yöntem ile de rom yükleyin
Hocam yaptım, ROM'uda oradaki gibi kurdum ama gene aynı hatayı alıyorum. ROM eksik olmasın diye onuda indirdim en baştan.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
rromat, Bu hatanın başka bir çözümü yok maalesef,bir yerde siz hata yapıyorsunuz onu da benim bilmem mümkün değil,farklı twrp ve rom ile tekrar tekrar deneyin olmadı mı flash veya CMD yöntemi ile stock rom yükleyin...

Üst Alt