romedyy kullanıcısının son içeriği

1. R

Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

Tüm dosyaları yeniden indirdim güncel flashtool yerine sizin verdiğiniz sürümü yükledim. İşlem tamamlandı. Şuan miui güncelleme işlemlerine başladım çok teşekkürler paylaşım, detaylı anlatım,.. her şey için.
  2. R

Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

hocam miflashtool programını kullanarak 6x e dönmeye çalıştığımda flashing C:\rom\images\storsec.mbn ekranında takılıp kalıyor. @Gagred adlı kullanıcının "update spance crc list failed hatasının çözümü" adlı konusunda ki belirtilenleri yapmaya çalıştığımda da hata alıyorum yardımcı olur musunuz ?
  3. R

Çözüldü Uptade Spance Crc List Failed Hatasının Çözümü

Bu sorunun da çözümünü bulmak için çabalayan forumdaşlardan Allah razı olsun. fastboot flash xbl_config C:\rom\images\xbl_config.elf fastboot flash xbl_configbak C:\rom\images\xbl_config.elf fastboot flash abl C:\rom\images\abl.elf fastboot flash ablbak C:\rom\images\abl.elf dediklerinizi...
  4. R

Rehber Mi 6x den - Mi A2'ye Geri Dönüş Rehberi [ 08.10.2019]

Ne beğeni teşekkürü kardeşim. Bunlar yeter mi yapmış olduğunuz emeğe. Harfi harfine yapmama rağmen ilk denemem de olmadı. Aynı yöntemi adım adım tekrar yaptım oldu :D
  5. R

Yardım Anakart Üzeri Konnektör Ekran Soketi değişimini kim yapar??

Soketi temin edemezsen arka kamera soketiyle ekran soketi birebir aynı. Sadece bilgi amaçlı yazayım istedim [emoji4] Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

Yardım Telefon Ekranını Kapatıp Açınca Ekran Bozuluyor

Isınmadan dolayı yapıyorsa, Anakart üzerinde ki ekran fleksinin takıldığı soketin lehimlerine baktırman gerekiyor. Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

Yardım Xiaomi Mi4

Forumu incele konuyla ilgili bir sürü post var . Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Sohbet 5 Yıllık Batarya Cihaza Zarar Verirmi

Güzel bir noktaya değindin günlük kullanımda bile çok ısınıyor. Navigasyon programı olarak Yandex kullandım hiç sorun yaşamadım bu zamana kadar. Araçta kullanmaya gelince bataryayı sökerek kullanacağım için ısınma sorununu bir nebze çözecektir .. Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

Sohbet 5 Yıllık Batarya Cihaza Zarar Verirmi

Şarj süresi sizi tatmin ediyorsa bence batarya değiştirmeye gerek yok. Aynı yıllarda aldığım mi4 çekmece başı bekliyor. Üzerinde gelen ilk orijinal ekranı kırdıktan sonra her aldığım ekran çok hassas darbelerde kırılır oldu. En son aldığım ekran sağlam ama gene kırılır diye kullanmıyorum...
  10. R

Rehber [Mİ A2][Root] Twrp ile Root Yükleme Rehberi

Kralsın kralll eline koluna yüreğine sağlık. Bootloader kısmında eksik birşey yapmış olmalıyım. Tekrarladım sorunsuz yükleme tamamladı. Rom yüklerken slot A - Slot B kısmında takıldım. Yaptım birşeyler oldu :D . Bundan yıllar önce sizin sayenizde Samsung Galaxy Ace 5830i telefonuma miui rom...
  11. R

Söylediklerinizi harfiyen yapmama rağmen gene başaramadım hocam. Mia2 den yazıyorum şuanda.
  12. R

Twrp adımını bir asabilsem direk MIUI yükleme adımına geçeceğim. Cevap için teşekkürler hemen deniyorum
  13. R

hocam başka bir problemle karşı karşıyayım. Bootloader kilidini açtım.Burada bahsi geçen konudaki twrp yükleme adımlarını tamamladım. Son aşamadaki Fastboot reboot dedikten sonra telefon açılırken ses açma tuşuna basıyorum. Fakat twrp ekranı gelmiyor. No Command ekranı geliyor. Twrp yüklenmedi...
  14. R

Estağfurullah hocam. Paylaştığınız linkin en başında ki ''https://eu.dl.twrp.me/jasmine....'' (eu.) kısmını sildiğimde link çalışıyor.
  15. R

Hocam paylaşımlarınız için size minnettarım. TWRP linklerine ulaşamıyorum. ''Bu siteye ulaşılamıyor'' hatası veriyor. Başka konularda da denedim sonuca ulaşamadım
Üst Alt