robinex kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru WhatsApp Default sdcard ?

Cevaplar için teşekkürler. Sanırım kolay bir ayar şeklinde yok gibi. Malesef telefonu kullanan akrabam çok teknik bilgisi yok bu yöntemleri yapamaz ve sorun çıkarsa duzeltemez. Ben miui ayarlarinda varmı diye düşünmüştüm sanırım yok. Yine de zaman ayırdığınız ve bilgi verdiginiz için teşekkürler
  2. R

Soru WhatsApp Default sdcard ?

Merhaba, Bir yakinima note8 pro almıştık çok memnun ama işi gereği çok fazla WhatsApp resim geliyror ve silmekten bıktım dedi. 64 GB yetmiyor. Telefon bakalım dedik zamlardan dolayı çok pahalı geldi. Acaba sdcard alsak WhatsApp resim ve videoları Default olarak hafıza kartına kaydetme gibi...
  3. R

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Benim anladığım kadarıyla 1.5 dolarlık bağış sadece 1 ay güncelleme veriyor. Yanlış mı anladım. Yani 1 yıl güncelleme alabilmek için 18 dolar mı bağışlamak gerekiyor. Kullananlar aydinlatirsa sevinirim? Birde bu rom da arb li cihazlardaki arb tetikleyici var sanırım. Eu rom da arb dosyalarını...
  4. R

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Haklısınız bende bir sorun olduğunu görmedim. Bu arada bu rom hakkındaki görüşleriniz nelerdir kullandınız mı? EU ya kıyaslarsanız sizce nasıl? Dün 8.11.23 ara güncelleme aldı geçen cuma güncelleme almayan cihazlar. Benim cihaz da 6x geçen cuma güncelleme almadı china dev ama eu rom 8.11.22...
  5. R

ROM indiriyorum deneyeceğim birazdan. merak ettiğim bir konu var firmware update önemsiz mi onu çözemiyorum. china dev rom kurarken de siliyoruz arb tetiklemiyor ama firmware-update silindiği için kullanırken sorun çıkar mı onu terettüt rdiyorum. gerçi china dev rom u kurdum bu şekilde hiç sorun...
  6. R

benim cihaz anti 2 şuanda ve bu romu yüklersem 4 olacak orası kesin. çünkü buraya yazdıktan sonra indirdim ve içinde firmware dosyalarında ARB tetikleme dosyaları mevcut. EU rom gibi ARB dosyalarını kaldırmamışlar. Çok da güzel bir rom a benziyor.
  7. R

6x kullanıcısıyım Dün gelen 8.11.23 güncellemesini custom rom olarak veren tek yer miroom. aslında güzel bir rom ama sanırım 6x için ARB tetikliyorlar değil mi? eu rom gibi değil bunların romları anti*rool back silmemişler sanırım?
  8. R

Soru 6x ile aranıza katılıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum?(Stock rom)

Fake rom değil miş arkadaşlar 9.5.7 ve 9.5.8 dispratör editlediği romlarmış yani fake değil ama güncelleme de almayan romlar. Mi hesabı falan herşey çalışıyor. BL klidini açtım sorunsuz EU rom kurdum. sorun yok.
  9. R

Merhaba 2 gün önce 6x aldım telefon çok güzel hiçbir problemim yok china rom lu. OTA dan güncelle dediğimde güncelleme yok diyordu bende merak edip araştırayım dedim ve bazı yerlerde 9.5.7.0(ODCMIFA) fake rom olduğu yazıyor. sadece imei repair edilmiş olarak aldım telefonu. Şimdi fake rom...
  10. R

İpucu Mi 6X Cpu Çekirdekleri Max Frekansta Takılı Kalması

teşekkür ederim rahatladım valla.
  11. R

dun siz flash islemi yaptim yine olmadi dediginiz icin bu sabah telefonu kurar kurmaz cpuz yukledim sabahtan beri bakiyorum. 1 saniye arayla cektim ekran goruntusu boyle degisiyor arka planda 4-5 pro acik resimlere bakarmisniz normal.mi benim ki
  12. R

bu ornek resimdeki frekans degerleri cpuzda hep ayni degerde mi kaliyor? ben cpuz aciyorum bu degerleri goruyorum 1 saniye sonra degisyor notmal degerlere iniyor. demek istedigim bu sorun surekli en yuksek degerde mi kalmasi frekans degerlerinin? china rom kurulu
  13. R

cihaz bugun elime gecti bootloader kili kapali mi hesap actim ve basvuru yaptim. cihazda china rom var. satici imei repair edildi bootloader acip rom atma alixiya ait dedi. ingilizcem iyi o yuzden aslinda hemen rom kurmayida dusunmuyorum china rom oldujca stabil geldi bana asagiya resim...
  14. R

Rehber Mi 6X Unbrick ARB (EDL 9008)

mi 6x i daha bugun aldim yakin zamanda rom kurmayacagim ama en korktugum sey buydu. harika bir haber emegibize saglik
  15. R

Bi aksilik çıkmazsa yarın sabah itibari ile 6x 6gb/64 imei atılmış ama stock romda(China rom) ve bootloader kapalı olarak gelecek. Ben eski cihazımı da ingilizce kullanıyordum o yüzden aslında eu rom da duyduğum kamera sorunları v.s yüzünden bir süre daha rom atmayı düşünmüyprum ama bootloader...
Üst Alt