RiteofHope kullanıcısının son içeriği

1. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Pivok hocam yardımcı oldu sağolsun konu başlığı çözüldü olarak değiştirirsin.
  2. RiteofHope

Soru Magisk SafetNet olmuyor..

Görsel Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. RiteofHope

Soru Magisk SafetNet olmuyor..

Telefonun BL kilitini açtım. Ardından magisk yükledim ama bir türlü uygulama falan yüklenmiyor SafetNet kontrol ettiğimde altaki görseldeki gibi çıkıyor Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Çok teşekkür ederim hocam. Daha önceden Samsung note 5 vardı ben de ona her türlü room falan yapıyordum. Onun sistemi daha kolay geliyordu bana, ama bu xiaomi sistemi biraz kafa karıştırıcı benim için twrp falan=) Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Gece yabancı forumlara baktım biraz miu 11 falan diyorlardı ama nasıl yüklenecek onu söyleniyorlardı. Neyse hocam seninde kafanı şişirmeyeyim cahilliğimle [emoji23] Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Şuan hiç bir room kuramadım. BL kiliti açtım sadece sonra da kurulum yaptım o kadar. Dedim ya bu konuda baya bir acemiyim. Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Teşekkür ederim. Peki önerebileceğin güzel bir mi note 10 room var mı? Ve nasıl o roomu yükleyebilirim. Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Kamerası eskisi gibi iyi çekmiyor diye BL kiliti açtım kamerası iyi olan bir room atayım diye onuda beceremedim [emoji23] Galiba bu konuda teknoloji özürlüsüyüm [emoji23] netflix nasıl kolay? Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Ben BL kilitini açtım öyle bıraktım. Ben kamera için BL yaptım ama hangi room yükleyeceğim bilmiyorum ve şuan netflix açılmıyor =) Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Çok teşekkür ederim daha acemiyim bu konuda fazla bir şey bilmiyorum.
  11. RiteofHope

Çözüldü Mi Note 10 Root

Merhaba arkadaşlar telefonumu bugün rootladım (Mi note 10) şimdi ne yapacağım bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
  12. RiteofHope

Rom Nasıl Rom atacağım?

Tamam teşekkür ederim ben de deneyeceğim
  13. RiteofHope

Rom Nasıl Rom atacağım?

Şimdi 1.5 hafta tekrar bekleyeceğim demek ki Burası dünya! Ne çok kıymetlendirdik. Oysa bir tarla idi; ekip biçip gidecektik.!
  14. RiteofHope

Uygulama Mi Unlock Türkçe Çeviri | Bootloader Kilidi Nasıl Açılır [Görsel Ekli]

Ben iki defa denedim ikisinde de 168 saat uyarısı aldım. Burası dünya! Ne çok kıymetlendirdik. Oysa bir tarla idi; ekip biçip gidecektik.!
  15. RiteofHope

Rom Nasıl Rom atacağım?

168 saat verdikten sonra 1,5 hafta sonra tekrar yaptım ve tekrar 168 saat hatası verdi
Üst Alt