Soru Mi note 10 kamera sorunu

RiteofHope

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Kilinc
Cihazım
Xiomi note 10
Konular
6
Arkadaşlar son güncellemeden sonra sizin kameranızda da problemler oldu mu? Fotoğraf kalitesinde düşme gibi? Bu konu çok rahatsız etti beni çok fotoğraf çeken birisiyim bu yüzden mi note 10 aldım gayet memnundum taa ki güncelleme gelene kadar.

Burası dünya! Ne çok kıymetlendirdik. Oysa bir tarla idi; ekip biçip gidecektik.!

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Son zamanlarda çok sık rastladığım bir konu bu. Umarım Xiaomi istemli olarak yapmıyordur bunu.

Yeni cihazlara teşvik için eski cihazları bitirme işini Apple dan mı örnek alıyor acaba.

RiteofHope

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Kilinc
Cihazım
Xiomi note 10
Konular
6
Son zamanlarda çok sık rastladığım bir konu bu. Umarım Xiaomi istemli olarak yapmıyordur bunu.

Yeni cihazlara teşvik için eski cihazları bitirme işini Apple dan mı örnek alıyor acaba.

Büyük ihtimalle bilinçli olarak yapıyor yeni modellere yöneltmek için, iki gün önce arkadaşım Xiaomi 11 ultra aldı kamerasını inceledim şahane benim kameraya bakıyorum arasında dağlar kadar fark var. Bu gelecek son güncelleme ile sanırsam iyice mahvedecekler eski modellerin kameralarını. Çoğu insan zaten kamerası için satın alıyor Xiaomiyi.

Burası dünya! Ne çok kıymetlendirdik. Oysa bir tarla idi; ekip biçip gidecektik.!

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Yaklaşık 7 8 ay önce dile getirdiğim bir durum. Olay miui 12 ile başladı. Hatta italyan bir youtuber arkadaş var. Miui 11 ve miui 12 arasındaki kamera farklılıklarını içeren bir video hazırlamıştı. Üzgünüm dostum. Aynı sorun herkeste var. Umudumuz bi tık miui 12.5 eğer o da olmazsa garanti sonrası custom romlara yöneleceğiz. Senin de söylediğin gibi ben de bu cihazı kamera için almıştım Yoksa gider daha performanslı bir cihaz alırdım maalesef güncellemeler ile kamera eski performansından çok uzak Bu arada mi note 10'un maliyetinden sebep üretimi çoktan durdu

Son düzenleme:

bunualinburdan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
3
Sonunda benim gibi düşünen birisi daha :) bangır bangır bağırdım forumlarda sağda solda kimse anlamadı/dinlemedi beni...Her yönden gerek stabilizasyon olsun,gerek detay,gerek netleme olsun,hatta artık çektiğim videoları izlerken video koyulaşıyor saçma bir şekilde.Videoyu çekerken renkler ışık vs gayet iyi fakat galeride aynı videoyu bi açıyorum hopp daha karanlık daha koyu oluyor...Ahh ah keşke ip11 alsaydım...

Üst Alt