Rflxis kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Red mı note 7 nin son miui Global güncelleme sizde hangisi ?

Yukledim hocam sağol . Bu arada bu güncelleme nin olumsuz yönü varmı bildigin
  2. R

Yardım Yetkililerden bilgi almak

Bilgilendirme için teşekürler olumsuz yanı na dair bişi bulamadım . Bahsettiğiniz çeviriyi okudum ancak uygulamalar üzerinde anlatımını arıyordum .örn ; bildirim uygulama üzerinde görüntülenir artık gibi
  3. R

Yardım Yetkililerden bilgi almak

Red mı note 7 ye 10.3.5 güncelleme geldi telefonuma sizden ricam 1- bu guncellemenin olumlu yanı 2 - olumsuz yanı nedir ? Bilgilendirmeleriniz için şimdiden teşekürler .
  4. R

Garantiden çıkarmıyordu telefonu
  5. R

Rom demedim global versiyon olan Türkiye garantili teelfonlardaki ni sordum
  6. R

Arkadaşlar merhaba 10.2.7.0 kararlı bende ki. Sizde farklımi bilmek istiyorum rom ,root dışında global kullanan arkadaşlar son surumunuzu yazarmisiniz ?
  7. R

Yardım Oyun oynarken ekranın donduktan sonra ekran üstünden küçük bir kısmı kirpti

Bu bahsettiğiniz 10.2.7 sürümde var mı miui çünkü denedim göremiyorum . Tam ekran görünümde 3 çeşit başlık var 1-bu uygulamalara tam ekran izin ver (pubg orda çıkmıyor Chrome WhatsApp YouTube un olduğu başlık ) 2- bu uygulamalar tam ekran modunda iyi çalışmaz . (Banka , e devlet vb uygulamalar...
  8. R

Yardım Çentik ekraj bilgisi olan

1 hafta önce aldığım red mı note 7 de çentik ekranı kullanabilirken, şimdi neden kullanamadigimi anlamıyorum , bilgisi olan varsa düşüncelerini bekliyorum
  9. R

Yardım Oyun oynarken ekranın donduktan sonra ekran üstünden küçük bir kısmı kirpti

Hocam girdim güvenliğe oradan oyun hızı bölümüne fakat söylediğin ayarı anlamadım . Çentik ekranı kullaniyorken 1 haftadır . Şimdi kullanamıyorum
  10. R

Oyun Ekran düzeltme nasıl yapılır acil yardım

Üstten kırpilan ekranı (sadece oyun içerisinde oluyor ) nasıl düzeltme yaparım ?
  11. R

Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce red mı note 7 aldim. Gayet memnunum fakat az önce oyun oynarken ekranın ustu 1 cm kadar ekranı kesti full ekran modunda kullanıyorum zaten ama neden oyuna girdigim de artık ekranın üstünde ekranı kesiyor küçük bir kısmı anlamadım bilen varsa yardımlarını...
Üst Alt