Yardım Oyun oynarken ekranın donduktan sonra ekran üstünden küçük bir kısmı kirpti

Rflxis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Red mı note 7
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2
Telefon Modeli
Red mı note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce red mı note 7 aldim. Gayet memnunum fakat az önce oyun oynarken ekranın ustu 1 cm kadar ekranı kesti full ekran modunda kullanıyorum zaten ama neden oyuna girdigim de artık ekranın üstünde ekranı kesiyor küçük bir kısmı anlamadım bilen varsa yardımlarını bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce red mı note 7 aldim. Gayet memnunum fakat az önce oyun oynarken ekranın ustu 1 cm kadar ekranı kesti full ekran modunda kullanıyorum zaten ama neden oyuna girdigim de artık ekranın üstünde ekranı kesiyor küçük bir kısmı anlamadım bilen varsa yardımlarını bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam güvenlik uygulamasından aşağıya doğru inerek ilgili oyun hızlandırma ayarından kapatabilir siniz

Oyla:

Rflxis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Red mı note 7
Konular
5
Hocam güvenlik uygulamasından aşağıya doğru inerek ilgili oyun hızlandırma ayarından kapatabilir siniz
Hocam girdim güvenliğe oradan oyun hızı bölümüne fakat söylediğin ayarı anlamadım . Çentik ekranı kullaniyorken 1 haftadır . Şimdi kullanamıyorum

Oyla:

Rflxis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Red mı note 7
Konular
5
Ayarlar/Tam Ekran Görünüm/Bağımsız Uygulamalarda Ekran Çentiği ve Tam Ekran Modu ayarları altından oyuna izin vermeyi deneyebilirsiniz.
Bu bahsettiğiniz 10.2.7 sürümde var mı miui çünkü denedim göremiyorum . Tam ekran görünümde 3 çeşit başlık var
1-bu uygulamalara tam ekran izin ver (pubg orda çıkmıyor Chrome WhatsApp YouTube un olduğu başlık )
2- bu uygulamalar tam ekran modunda iyi çalışmaz . (Banka , e devlet vb uygulamalar var)
3- bu uygulamalar tam ekran için optimize edilmiştir .( Telefonum kendi uygulamaları hava durumu, pusula , saat vb + yüklediğim oyun örnek pubg burda çıkıyor ama tam ekran optimize değil )

Oyla:
Üst Alt