Revolution06 kullanıcısının son içeriği

1. Revolution06

HyperOS Xiaomi 12 için HyperOS güncellemesi geldi.

Rica ederim hocam. Ben fabrika ayarlarına sıfırlamadım bankacılık uygulamaları, diğer uygulamaları tekrar ayarlamayı üşendiğimden :) Mutlaka temiz sıfırdan kurulum daha iyidir ama şimdi siz diyince denedim Toshiba smart tv var evde ekran yansıtma denedim çalışıyor sıkıntı yok. Ancak Nfc daha...
  2. Revolution06

Hocam ilk izlenimlerim olumlu HyperOS için :) Yukarıda da belirttiğim gibi telefonda gezinirken akıcılığı bariz şekilde iyileştirilmiş geldi bana. Parmak izi okuması bile daha seri. Bazı görsel değişiklikler var, kontrol merkezi değişmiş. Kilit ekran ve her zaman açık ekran için bazı eklemeler...
  3. Revolution06

Bugün geldi güncelleme Android 14 ile birlikte arkadaşlar. İlk gözlemim akıcılığı güzel olmuş HyperOS un.
  4. Revolution06

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Hocam öncelikle elinize sağlık duvar kağıdı paylaşımı için 😊 İndirdiğimde miuitürkiye.net yazısı ortada kalmış oluyor. Tema mağazasındaki Bedrigo olanda duvar kağıdı farklı çıkıyor bende. Yazısız olarak nasıl temin edebilirim acaba?
  5. Revolution06

Çözüldü Genpa Mi 11 Lite Yerine Mi 10T Teklif Etti Alınır mı?

cantara hocam çok teşekkür ederim görüşünüz için. Aynen benim eşim de sosyal medya için kullanıyor :) Tüm değerli hocalarıma da görüşleri için ayrıca tekrar teşekkür ederim, servisi arayarak tekliflerini kabul ettiğimi bildirdim kendilerine.
  6. Revolution06

Teşekkür ederim hocam deneyiminizi paylaştığınız için. Hanımın takıntısı yok aslında ekran tarafında, ben daha öncesinde Mi8 ve şimdi poco f2 pro kullandığım için biraz İps çekincesi bende var sanırım :)
  7. Revolution06

Teşekkür ederim hocam görüşünüz için. Rami sordum ancak Genpa gelen teklif mailinde ram bilgisi vermediklerini, Mi 10T 128 gb olarak yazıldığını söylediler. Benim tahminim muhtemelen 6GB verirler gibi geliyor.
  8. Revolution06

Tavsiyelerinizi dikkate alacağım hocam tekrar görüşleriniz için çok teşekkür ederim angel~~ 1623951036 Teklifiniz için teşekkür ederim hocam ancak telefon hanımın, patron ne karar verecek bakalım. giggle~~
  9. Revolution06

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bu söylediğiniz satma konusu da aklıma gelmedi değil angel~~ Sizi kullanıcı olarak amoled olmaması rahatsız etmedi demek, bu görüşünüz benim için çok değerliydi tekrar teşekkürler ;) Ağırlık konusunu hanım düşünsün artık diyim giggle~~
  10. Revolution06

Çok teşekkür ederim hocam görüşünüz için.
  11. Revolution06

Teşekkür ederim hocam görüşünüz için.
  12. Revolution06

Anladım hocam, teşekkür ederim görüşünüz için.
  13. Revolution06

Mi 10T için diyorsunuz değil mi hocam angel~~Benimde tercihim ona kayıyor ancak çıkmasının üzerinden biraz zaman geçmesi ve amoled ekran düşündürmüştü beni.
  14. Revolution06

Arkadaşlar Merhaba, Eşime Mi 11 lite 4G modelden almıştım. Ekranda piksel hatası çıkması nedeniyle Genpa servise verdim ve değişim kararı çıkmıştı. Yaklaşık 21 gündür telefon temin edilemedi bugün aradılar ve yerine Mi 10T teklif ettiler herhangi bir farkda istemediler. Eşimle ikilemde...
  15. Revolution06

Yardım Mi 11 Lite Amoled Ekrandaki İz Hakkında

Anladım hocam, teşekkür ederim. Yapacak bir şey yok göndereceğiz garantiye.
Üst Alt