resitugur kullanıcısının son içeriği

1. resitugur

Diğer Son Mi Max 3'cüler kimler?

max 3 varken, max 3 alınır hocam. gel gel diyene gidilir.
  2. resitugur

reisten tayfaya, link yok, telegram da dosya olarak var, iki dosya halindeindirilip, zip ten çıkarılıp öyle kurulacak
  3. resitugur

son derece haklısınız hocam, portlak romlar her daim sıkıntılı, ısrarla ve büyük bir heves ile deniyorum ama ya kamera çalışmıyor ya da farklı bir sorun oluyor. sms gelnemesi ilk defa başıma geldi. an itibari ile ve uzunca bir süre yine portlak olan amar fukai eseri miui 14 a12 kullanıyorum...
  4. resitugur

var mı ki hocam, ben sadece kontrol merkezi hyperos gibi rom miui 14 a13 buldum, az önce önu yukladim.
  5. resitugur

Sohbet Dünyadaki en meşhur 5 yasa

yer çekimi yasası hocam, en uyduğum yasa o.
  6. resitugur

bu da benim son durum, fevkalade memnunum
  7. resitugur

max 4 çıkana kadar en iyi telefon max 3 tür. çıkmaz ise zzaten en iyi telefondur.
  8. resitugur

Soru Ahize ve Hoparlör sesi arttırma

ben de gelen-giden çağrılarda bluetooth kulaklık sesini arttırma peşindeyim. lakin bir çare bulamadım
  9. resitugur

eeeeee... ben de yazdım hocam, nolcak şimdi.
  10. resitugur

hocam, mi max 4 çıkana kadar en iyi telefon mi max 3 tür. max 4 çıkmaz ise en iyi olarak kalır zaten. an itibari ile portlak miui mind 13.0.12 android 12 kullanıyorum sırf değişiklik olsun diye. zaten yine döneceğim yer belli, eu 12.5.1.
  11. resitugur

İnceleme Xiaomi 13 Pro (Nuwa) Bütün Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

mi max 4 çıkana kadar en iyi telefon mi max 3 hocam
  12. resitugur

Sohbet Paleolitik dönem'deki işiniz ne olurdu?

en zahmetsiz olanı "mağara sanatı", ben ondan olurdum
  13. resitugur

Rom (a12) Xiaomi.eu v13.0.12.0 stable Rom for Mi Max 3

dediğiniz gibi hocam, ziyadesiyle memnunum. miui eu 13.0.12 port romda olduğu gibi, bunda da kamera takılıyor, onu da başka bir kamera uygulaması ile hallettim. aosp özelliklerinin olması da ayrı bir tat vermiş roma
  14. resitugur

Tema Sizin Sitiliniz (MIUI V13 Temalar eklendi)

kontrol merkezindeki ikonlar yuvarlaktı. bende mtz hali vardı, sen yollamıştın ama ne ettiysem bulamıyorum.
  15. resitugur

Tema Sizin Sitiliniz (MIUI V13 Temalar eklendi)

ama şunu da söylemem gerek, "black dream" ım "kontrol merkezi" tarzının ilk halini daha çok seviyordum ben. 🤭🤭🤭
Üst Alt