resevk kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Hangi firmware yüklemeliyim?

Pixel experience romundaydim bazi sikintilari vardı miroom yukledim twrp girdim dalvik cache system ve data vipeledim miroom yuklemeye calistim error 7 verdi carbon rom yuklemeye çalıştım error 1 verdi twrp degistirdim iki kere sorun twrp den değil heralde
  2. R

Hocam wipe işlemlerini yaptım telefon boş bekliyor şuan error 7 ve error 1 alıyorum hata olarak
  3. R

Merhaba arkadaşlar telefonh wipe yaptim sonra bazi hatalar cikti karsima acaba fw den mi diye dusundum sizce hangi fw yi yuklemeliyim
  4. R

Yardım Error 7 hatası (fotoğraflı) nasıl giderilir?

Aldığım son hata nedir
  5. R

Deneyip geri döneceğim hocam 1630000374 Böyle bir hata alıyorum ama orangefox yüklü onun üstüne nasıl twrp kurucam 1630000816 Twrp değiştirdim şimdi de böyle bir hata heralde rom iyi inmedi
  6. R

Teşekkürler hocam deneyip geri döneceğim her ikisinide twrp hangi sürümü yüklemeliyim
  7. R

Arkadaşlar sabah yeni rom atayım dedim wipe işlemlerini yaptım aosp rom yüklerken error 7 hatası aldım miroom yükliyim dedim yine error 7 hatası aldım ne yapmalıyım (elimde bilgisayar yok) şimdiden teşekkürler
  8. R

Yardım Ampere 300 gösteriyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar pixel experience plus yükledim önceden de masik 16.2 vardı iki romda da çok yavaş şarj oluyor ampere uygulamasında 300 gösteriyor ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler
  9. R

Yardım Açma kapama tuşu bozuk bilgisayar nasıl açılır?

Arkadaşlar başlıkta da anladığınız üzere bilgisayarın açma kapatma tuşu bozuldu arka kapağını açtım internetten birkaç araştırdım anakartta biryere iletken bir madde ile dokunulursa açılıyormuş yardımcı olabilir misiniz nereye dokunduracagiz? Resimde işaretlerseniz çok sevinirim.
  10. R

Yardım imei yok iken bl kilidi nasıl açılır?

arkadaşlar elimde bir tane redmi 9 var fabrika ayarlarına geri döndüm ve imei gitti bl kilidi de açık değil ne yapabilirim?
  11. R

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Masik son sürümden geçiyorum sıkıntı olur mu (hard brick falan)
  12. R

Rom Mi account kitlenirse nasıl açarım?

Aosp rom yükleyince şifre istemiyor
  13. R

Rom Pixel Experience/PLUS - Official BETA | Android 11 Redmi Note 7 04.02.2021

Deneyeceğim hocam umarım düzelir
  14. R

@Merdanov,magisk den dolayı olabilirmi
  15. R

Oda çalışmıyor hocam yani kamera hiç yok gibi telefonda Snapchat acamiyor WhatsApp acamiyor Instagram acamiyor Nexus Kernek v7 kurmuştum acaba o yüzden olabilirmi
Üst Alt