redfalcos kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Note 10 Lite Kılıf Önerileriniz?

Alt kısmında da mevcut bu acaba üstte var da altta yok gibi fotoğraf atma imkanınız varmı cihazınızdan 1596925621 Alt kısımda da cıkıntı varmı acaba üstte var ama altta yok gibi.. foto atma imkanınız varmı cihazınıza takılı iken
  2. R

Yardım Note 10 Lite Kılıf Önerileriniz?

Merhaba. Bugün redmi note10 lite aldım. nerede aradıysam da kılıf bulamadım. kırılmaz ekran da bulamadım. ekran biliyorsunuz kavisli ve düşünce kırılmaya daha açık. Kavisli ekrana özel kırılmaz cam var mıdır ? ve ayrıca, bazı kılıflarda biliyorsunuz ki kılıf ekrandan daha yüksek olarak çıkıntı...
  3. R

Alış Note 10 Lite Alınacaktır

telefon alımıştır konu silinsın
  4. R

Alış Note 10 Lite Alınacaktır

Note 10 Lite arıyorum. Garanti vs. aramıyorum. Yurtdışı cihazı olursa daha iyi. 2. el olabilir.. bütçem 2500 tl. ilgilenen varsa yazsın son param.
  5. R

Rehber Twrp ile Sorunsuz Rom Kurma Yöntemi (Video)

eu farkeder mi ki hocam ben sadece miui 12 ye geçmek istiyorum yokmu hiç ya 1596304626 hellas edition diye bi rom buldum sizce guvenılır olurmu. bankacılık vs kullanıyorum mobilde.
  6. R

hocam bu attıgın linktekiler çalışmıyor ama note 6 pro için idirilmiyor ki çalışmıyor linkler indiremiyorum ki .
  7. R

ayrıca twrp surumun gunvekl. 3.4.00 yardım eder mısınız
  8. R

sanmıyorum verilen linkten normal indirdim işte.
  9. R

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

beyler twrp ekranında updater process enden with error:7 hatası alıyorum. install yapıp kurmaya calısırken. cihaz redmi note 6 pro. ne yapacağız ?
  10. R

hocam bana yardım et. twrp ekranında az once bana gonderdıgın ve indirdiğim dosyayı attım telefona install a bastım kırmızı yazı ile UPDATER PROCESS ENDED WİTH ERROR: 7 ERROR İNSTALLİNG ZİP FİLE / DOSYA İSMİ.ZİP bu şekilde bi hata alıyorum sebebi nedir yardım eder misin. lavender tulip filan...
  11. R

MIUI 12 20.5.7 EU Beta Rom

ben 2-3 ay once bi şekilde rom kurmuştum o zaman botloadet kılıdını acmıstım
  12. R

minimaladb de komutları yazıp yuklemeye calıstıgım zaman C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot flash recovery recovery.img target reported max download size of 536870912 bytes sending 'recovery' (29284 KB)... OKAY [ 0.659s] writing 'recovery'... FAILED (remote: Flashing is...
  13. R

bu benım telefonuma redmi note 6 proya olurmu ben pek bilgili değilim indiriyorum sımdı olurmu
Üst Alt