Yardım Note 10 Lite Kılıf Önerileriniz?

redfalcos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
atıcagım
Cihazım
redmi 6 pro
Konular
4
Merhaba. Bugün redmi note10 lite aldım.
nerede aradıysam da kılıf bulamadım. kırılmaz ekran da bulamadım.
ekran biliyorsunuz kavisli ve düşünce kırılmaya daha açık. Kavisli ekrana özel kırılmaz cam var mıdır ?
ve ayrıca, bazı kılıflarda biliyorsunuz ki kılıf ekrandan daha yüksek olarak çıkıntı sağlıyor. Ondan dolayı masaya koyduğumuz yada yüz üstü düşürdüğümüz zaman ekran yere temaz etmiyor kılıfın kenarları temas ediyor.
internette birkaç ilanda gördüm ama güvenemedim dediğim çıkıntı varmı yokmu diye.
Bu modele bu şekilde bir kılıf var mıdır. Gerçekten çok gerekiyor, işim gereği sürekli düşüren ve ağır şartlar altında kullanan biriyim. kırılmasını istemem.

bilgisi olanın yorumunu beklemekteyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

caution

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERDEM
Cihazım
7A
Konular
0
Bu soruların cevaplarını bende merak ediyorum.ozellikle kırılmaz cam yok piyasada sanırım arayış içindeyim

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Cam değil ama kaliteli darbe emici ekran filmleri mevcut fakat şöyle bir sorun var ekran filmi çekince kılıf kenarlar'dan kaldırıyor bende 70 liraya aldıgım çok güzel cam filmi o şekilde çöp oldu bu cihazda kılıf ve ekran koruyucu kullanmak neredeyse imkansız ya kılıf ya ekran filmi kullamalısınız.Şuan kullandıgım kılıf bu güzel koruyor.

Edit:Bahsettiginiz cıkıntı bu kılıfta mevcut bu arada.

Son düzenleme:
Oyla:

redfalcos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
atıcagım
Cihazım
redmi 6 pro
Konular
4
Alt kısmında da mevcut bu acaba üstte var da altta yok gibi fotoğraf atma imkanınız varmı cihazınızdan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cam değil ama kaliteli darbe emici ekran filmleri mevcut fakat şöyle

Edit:Bahsettiginiz cıkıntı bu kılıfta mevcut bu arada.

Alt kısımda da cıkıntı varmı acaba üstte var ama altta yok gibi.. foto atma imkanınız varmı cihazınıza takılı iken

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Alt kısmında da mevcut bu acaba üstte var da altta yok gibi fotoğraf atma imkanınız varmı cihazınızdan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Alt kısımda da cıkıntı varmı acaba üstte var ama altta yok gibi.. foto atma imkanınız varmı cihazınıza takılı iken
Malesef çekebilecegim baska cihaz yok şuan suan telefonu ekran kısmı masaya tam gelmiyor bu kılıf ile

Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Gor marka ve Lensun marka var diyorlar kırılmaz cam için, yerel yerlerdeki telefoncularada pek gitmedim genelde p30 pro nun ekran koruyucusunu takıyorlar. Lensun yada Gor hangisi bilmiyorum yaptırdıktan sonra kılıfın kenar kısımlarını azıcık kesenler varmış kenarlardan atıyor cam diye ben ekran koruyucusuz kullanıyorum bulamadım çünkü bölgemdeki hiçbir telefoncuda al sen biz takalım demiyorlar riske girmek istemiyorlarmış ya diyorum takamazsanız en kötü çöpe atarım diye ama yok olmaz diyorlar ben zaten alıpta takmasını, etmesini beceremiyorum bunları öylece dikkatli bir şekilde kullanıyorum güzelinden bir kılıf aldım o şekilde devam ediyorum bu kavisli ekrana sahip cihazların sorunlarından bir tanesi ne yazık ki buda ya belirli süre sonra hava kabarcıklarıyla doluyor ekran yada yada yanlardan kalkıyor işte ekran koruyucular.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Gor marka ve Lensun marka var diyorlar kırılmaz cam için, yerel yerlerdeki telefoncularada pek gitmedim genelde p30 pro nun ekran koruyucusunu takıyorlar. Lensun yada Gor hangisi bilmiyorum yaptırdıktan sonra kılıfın kenar kısımlarını azıcık kesenler varmış kenarlardan atıyor cam diye ben ekran koruyucusuz kullanıyorum bulamadım çünkü bölgemdeki hiçbir telefoncuda al sen biz takalım demiyorlar riske girmek istemiyorlarmış ya diyorum takamazsanız en kötü çöpe atarım diye ama yok olmaz diyorlar ben zaten alıpta takmasını, etmesini beceremiyorum bunları öylece dikkatli bir şekilde kullanıyorum güzelinden bir kılıf aldım o şekilde devam ediyorum bu kavisli ekrana sahip cihazların sorunlarından bir tanesi ne yazık ki buda ya belirli süre sonra hava kabarcıklarıyla doluyor ekran yada yada yanlardan kalkıyor işte ekran koruyucular.
Gor marka kullanıyorum. Baya başarılı. Yanlardan kalkma yapmıyor. Çekimi de kolaydı ama biraz pahalı. Tanesi 30 tl ye geliyor. Günümüz şartlarında normal aslında.

Oyla:

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Gor marka kullanıyorum. Baya başarılı. Yanlardan kalkma yapmıyor. Çekimi de kolaydı ama biraz pahalı. Tanesi 30 tl ye geliyor. Günümüz şartlarında normal aslında.
Hocam kullandığınız kılıf kutudan çıkan mı? Birde hnagı siteden aldınız?

Oyla:
Üst Alt