rebuplicfb kullanıcısının son içeriği

1. R

Haber Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro detaylar resmi olarak tanıtıldı

Arkadaşlar bu telefonu yurtdışı aldığımızda IMEI olayı sadece tek hatta yapılıyor bildiğim kadarı ile.Bu telefonda 5G desteği var tek hattın kayıt olması 5G için ilerde sorun olabilirmi.Hattin birinin 4.5 G diğerinin 5G için olduğunu okudum internette.Bu durumda ilerde olursa 5G yi...
  2. R

Aynen bende öyle düşünüyorum.Bu fiyat bandında mi 10 var aslinda.O kadar çok model çıkıyor ki bunlara güncelleme destegide ne kadar zaman verilebilir oda ayrı bir soru işareti bende.. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. R

Yok aslında öyle bir takıntım ancak telefonu istedikten sonra geri dönme şansı olmuyor görerek almıyoruz sonuçta.Ekran çokta sönük olsun istemem açıkçası.Telefoto kamera yok sanırım bu telefonda Xiaomi birini koysa diğer özelliği kısıyor açıkçası [emoji4] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  4. R

Bu telefonu almayı düşünüyorum ancak bu ekran kısmı kafama takılıyor.Amoled olmayan bir ekran bu fiyatı edermi acaba? Poco F2 ile farklı olan çok fazla bir şey yok sanırım.. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. R

Rom [Android 8] Mi 6 - MIUI 10 V10.3.4.0 PCAMIXM Global Stabil Rom

Bu güncellemeyi OTA üzerinden indirmeye çalışıyorum ama yüzde 8 e gelinde yada 10 gibi tekrar baştan başlıyor.Bu sorunu yaşayan varmı aranızda arkadaşlar.Veriler silinmesin diye burdan işlem yapmak istriyorum çünkü..
  6. R

Rehber Mi6 - Ses Seviyesi Yükseltme - Oreo İçin Düzenlendi - Twrp

Arkadaşım bu değerlere ulaşmak için gerekli olan yolu nasıl bulucaz ben bu vendor klasörünü bit türlü bulamadım?
  7. R

Miui 9 Global Beta 7.11.6 yayınlandı.

Yedeklemeyi telefondan yaptıktan sonra başka biyere taşımaya gerek varmı arkadaşlar.Yoksa room güncellendikten sonra aynı yedekleme yaptığımız yere girip orda daha önceki yedekten yükleyebiliyormuyuz.Sonra herşeyi tekrar kurmalayalım..
  8. R

Mı 6 global rom çıktı sanırım

Arkadaşlar ben cihazı unlock yaptım fakat mi flash benim telefonu görmüyor pcde kullandığım bilgisayar xp bu yüzden romu yükleyemedim.Bu sorunu nasıl çözebiliriz..
  9. R

İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

Arkadaşlar benim kullandığım pc xp bu miflashı açıp telefona bağlayınca teli görmüyo teli normal bağladığımda transfer files yapınca teldeki dosyaları görüyorum işlem yapabiliyorum.Ama global romu bu yuzden yükleyemiyorum şu an.Bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  10. R

Xiaomi Mi 6 ile ilgili kişisel bilgilendirmeler.

Google playde bilinmeyen kaynaklara izin verme bereden açılıyordu arkadaşlar cihaz ingilizce bulamadım bi turlu yardım edermisiniz..
  11. R

Bu kötü oldu işte 72 saat beklemem gerek root için neyse yapacak bişey yok bekleyeceğiz :-)
  12. R

Ok arkadaşım bekliyorum cevabını..
  13. R

En yeni MIUI ROM dosyasını buradan indirin En son ROM dosyasını daha önce indirdiyseniz tekrar yapmaya gerek yoktur. Cihazınızı bir mikro USB kablosuyla Windows PC / dizüstü bilgisayarınıza bağlayın ve 1. adımda indirilen ROM dosyasını cihazınızın dahili belleğinde bulunan 'downloaded_rom'...
  14. R

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Teşekkürler sağolasın 72 saat sonra tekrar deneyelim o halde.Tekrardan teşekkürler..
Üst Alt