ravenattack kullanıcısının son içeriği

1. ravenattack

Yardım Telefon bootloop'a girdi!!

Arkadaşlar 5 dk önce çok tuhaf bir sorun oluştu. Daha önce hiç bootloader kilidi twrp root vs hiçbiriyle uğraşmadım. Cihazım global 12.0.8 yüklü. Durduk yere kapandı ve bootloop'a girdi. Ne yapmam gerekiyor hiçbir fikrim yok? 1626037487 Yaklaşık 10 dk sonra kendiliğinden açıldı. Garantisi sene...
  2. ravenattack

MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.9.15 Redmi Note 8 Pro - Android 11

Gcam de bir fotoğraf örneğin 7 mb iken stok kamerada 3mb. Yani en yüksek ayarda bile sıkıştırma çok yüksek ve dolayısıyla kalite yerlerde. Xiaomi'nin bu durumun farkında olmaması imkansız kasıtlı mı yapıyorlar nedir. Bootloader kilidi açıp root vs yaptıktan sonra update geldiğinde yükleyip...
  3. ravenattack

MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.9.15 Redmi Note 8 Pro - Android 11

Kamera performansında gelişme var mı? Kamera ayarlarında fotoğraf kalitesi yüksek olmasına rağmen çok fazla sıkıştırma yapıyor ve kalitesiz çıkıyor. Kendi kamerasıyla gcam 7 arasında dağlar kadar fark var. Gcam 7'de tek sorun görüntünün kasması onuda buffer fix ile halletmek için bootloader...
  4. ravenattack

Çözüldü Rehbere Otomatik Numaralar Ekleniyor!

O yöntemi müşteri hizmetleri söylemişti ama işe yaramıyor. Ben telefonu bir süredir kullanmıyordum dün kurulum yaptım baktım aynı sorun var.
  5. ravenattack

Çözüldü Maximum Mobil'de temassız deaktif oluyor

Merhaba arkadaşlar bu sorunu başka bir forumda daha yazdım belki burada da karşılaşan birileri vardır. Maximum mobil'de bankamatik kartımın temassız özelliğini aktifleştirdim fakat uygulamaya bazen girdiğimde kartımın sağ üstündeki pembe ikon griye dönüşmüş oluyor yani deaktif oluyor. NFC'yi...
  6. ravenattack

Çözüldü Rehbere Otomatik Numaralar Ekleniyor!

Bu sorunu çözebilen var mı?
  7. ravenattack

MIUI 12 Redmi note 8 Pro MIUI 12 güncellemesi

Kamerayı sadece görsel açıdan değil algoritma olarakta elden geçirmişler gibi duruyor. Fotoğraf kalitesi artmış.
  8. ravenattack

Yardım 5ghz wifi paylaşım yapılmıyor

Geforce now 5ghz bandında daha sağlıklı çalıştığı için 2.4 yeterli değil. Usb kabloylada bağlayabilirim ama tak çıkar gerek yok. 1592138431 Bilgisayarın 5ghz (802.11ac) desteği bulunuyor. Halihazırda kendi 5ghz access point cihazıma bağlanabiliyorum yukarda yazmıştım. Bu tip sorunlar genelde...
  9. ravenattack

Yardım 5ghz wifi paylaşım yapılmıyor

Arkadaşlar bağlantı noktasını 5ghz bandında açtığımda windows 10 telefonu görmüyor ki normalde kendi 5ghz access point cihazıma bağlanabiliyorum. Bilgisayarla sadece 2.4ghz bandında bağlanabiliyorum. Wifi paylaşımı pek kullanmadığım için önceki sürümde bu sorun var mıydı hatırlamıyorum şuanda...
  10. ravenattack

Soru Android Güncellemesi ile alakalı

Hepsiburada'dan almıştım hala gelmedi.
  11. ravenattack

Soru Kablosuz görüntü aktarma

Televizyonum'da kablosuz görüntü aktarma özelliği olmadığı için chromecast tarzı bir ürün almak istiyorum. Ayarlardaki bağlantı&paylaşım menüsünde bulunan yansıt ve kablosuz ekran özelliklerinin ne farkı var? Aktardıkları görüntü fhd 60 fps midir?
  12. ravenattack

Yardım Google play otomatik güncelleme sorunu

Bundan önceki telefonum samsungtu ve akşam şarja taktığımda wifi bağlıysa otomatik güncelliyordu önceki sayfada yazmıştım. Yani nasıl güncelleme olduğunu biliyorum ama bu telefon yapmıyor işte sorun orda. Habire güncelleme var mı yok mu diye kontrol etmek can sıkıcı ama yapacak birşey yok...
  13. ravenattack

Hidden settings uygulamasını yükledim normal ayarlar menüsünden ki bilgilerden farklı birşey yazmıyor. Neyi kontrol etmem gerekiyor? Bu sorun mediatek işlemciden kaynaklanıyor olabilir mi? Çünkü sorun yaşamadığını söyleyen arkadaşların telefonları snapdragon.
  14. ravenattack

Herhangi bir ayarı hiç değiştirmemiştim ama google play ve google play hizmetlerinin ayarlarını kontrol ettim veri kullanımını kısıtla ayarında sadece mobil veri seçeneği var kablosuz ağ seçeneği yok yani bunda bir sorun olmasa gerek. İşin ilginci bildirimler açık olmasına rağmen uygulama...
  15. ravenattack

Google play sürüm 19.3.26 ve telefon 11.0.6 global. Evet uygulama indirme tercihi herhangi bir ağ üzerinden seçili. Bu ayarlar sanıyorum ki standart olarak böyle. Sizde aynı telefondan mı kullanıyorsunuz?
Üst Alt