Ramelov kullanıcısının son içeriği

1. R

Çözüldü Bu temanın ismini biliyor musunuz?

Kilit ekranında anlık hava durumu animasyonu gösteren saphire isimli tema var.. Oldukça güzel... Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. R

Haber Redmi Note 4/4X (SD) İçin V10.2.3.0.NCFMIXM Global MIUI 10 Rom Yayınlandı

YouTube linki verir misin Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. R

İpucu Redmi Note 4x temiz mi?

Faysal Taran, senin benimle bir sorunun mu var acaba? Neden bu kadar muhalif oluyorsun?! Samsung, Sony avukatlığı yapmadım burada, ama sen konuyu başka başka yerlere çektin, nerenle okuyorsan artık?! Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

Bak kardeşim, üretici firmalar her zaman tüketicinin istediği şeyleri paylaşır kamuoyu ile. Daha bu hafta Huawei"nin telefon performansı konusunda hile yaptığı ortaya çıktı. Daha önce ünlü otomobil markaları tüketiciye yönelik bir çok yalan veriler sunduğu için cezalar aldı. Ben il gıda tarım...
  5. R

Samsung ve Sony telefonlar dışında diğer markalar da temiz çıkmayan model sayısı çokmuş... Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

Arkadaşlar, bir tanıdığımda endüstriyel üst düzey radyasyon ölçüm cihazı var.. Genellikle microdalga fırınlarda radyoaktif sızıntı ölçümü için kullanılıyor. Telefonların da özellikle pilleri radyasyon kaynağı, kullanıcılara çok zarar veriyor. Yani burda ölçülen telefon sinyalleri aktif iken...
  7. R

Soru Uygulama menüsü?!?!

Arkadaşlar, mertal arkadaşımızın verdiği linkteki poco beta sürümü yükledim, xiaomi arayüzüne uygulama menüsü entegre edildi, diğer her türlü aynı kaldı. Ama dün yayınlanan poco launcher apk yükleyince alternatif bir arayüz oluşturdu, miui arayüze ait bir çok özellik gitti. Benim hoşuma gitmedi...
  8. R

Soru Uygulama menüsü?!?!

Teşekkür ederim, gerçekten yine xiaomi ürünü olan bu launcher ile telefonumda uygulama menüsü oldu [emoji106][emoji106][emoji106] Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

Soru Uygulama menüsü?!?!

Arkadaşlar, xiaomi telefonlar için uygulama menüsü olan tema var mı acaba!? Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

Soru MIUI V9.6.2.0 NCFMIFD 117M Güncelleme

Bir sorun yok, yükleyebilirsiniz Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

Soru Redmi Note 4 Oreo Güncellemesi Hakkında...

Katılıyorum [emoji106] Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

Yardım 4x odaklama?!

Arkadaşlar, RM 4x kamerası yakın çekimde odaklama yapamıyor sanki, banka kartımın arkasında (oldukça küçük fonta sahip) iban numaramın resmini çekip bir arkadaşa göndermem gerekiyordu, ama bir türlü netleme yapamadı kameram?! Genel bir durum mu, manuel yada başka bir ayarı varmı? Daha önce...
Üst Alt