ramazankar kullanıcısının son içeriği

1. ramazankar

Soru Xiaomi'de Böyle bir kulaklık var mı?

. Sayın cantara Hocam şuana kadar LinkTech Q50 deneyimim oldu. Ondada aynı bildirim sesleri geldiğinde kötü oluyor. İlla Xiaomi değil hocam farklı markalarda olur. Benim istediğime cevap versin de marka önemli değil. Belki bilen olur. LinkTech Q50 Deneyimim Kısaca şu Artı ve Eksilerini...
  2. ramazankar

. Sayın cantara Hocam Estağfurullah sizin bilginizi tartışmaya açmak veya Görmezden gelmek haddime değil. Sadece doğru ürününe doğru bilgi ile ulaşmak istiyorum. Teşekkür ederim. Hakkınızı Helal Ediniz.
  3. ramazankar

Sayın cantara Hocam cevap için teşekkürler. Yalnız affınıza sığınarak Sayın Eyüp Batuhan Hocamın dediği gibi gerçekten yapıyor mu? Başarılı mı? Acaba Sayın cantara Hocam cevap için teşekkürler. Yalnız affınıza sığınarak Sayın Eyüp Batuhan Hocamın dediği gibi gerçekten yapıyor mu? Başarılı...
  4. ramazankar

Sayın Eyüp Bey Selam bu tarz bir kulaklık buldum ve kullandım. LinkTech Q50 ama hangi kulakta takılı ise o tarafı uyuşturuyor 25 - 30 Dk arasında Belki bilinmiş markalarda vardır sorunsuz diye araştırma içine girdim.
  5. ramazankar

Selam Şu özelliklerde Bir Kulaklık Arıyorum.. Tekli Mini Bluetooth Kulaklık Hem Telefona Hem Bilgisayara aynı anda Bağlayabileceğim özellikte olan; Nedeni Bilgisayarda Müzik dinlerken telefon çaldığında otomatik müziği kesecek telefon ile görüşme yaptıktan sonra tekrar müziğe yani bilgisayar...
  6. ramazankar

Satıldı Xiaomi Mi 9 SE 6/128 Xiaomi Türkiye KVK-GENPA Garantili

Cihaz Satıldı. Teşekkürler
  7. ramazankar

Satıldı Xiaomi Mi 9 SE 6/128 Xiaomi Türkiye KVK-GENPA Garantili

Selam 05.09.2019 Tarihinde Alınma Full Kutulu Aparatlı Kutu içeriği Asla Kullanılmadı. Xiaomi Mi 9 SE 6/128 GB Siyah Xiaomi Mi Türkiye Garantili Alışılamadığından Satılıktır. GET - KAPIDA ÖDEME - TAKAS ve KREDİ KARTI Yoktur. NAKİT ELDEN SATILIK veya ÖNCE HAVALE SONRA KARGO kargo alıcıya aittir...
  8. ramazankar

Yardım Xiaomi Mi 9 se Global E-Posta Uygulaması yok.

Teşekkürler Hocam Sağ olun
  9. ramazankar

. 1558097953 . . . Tamam Hocam Teşekkürler...
  10. ramazankar

Tekrar bakıp yazacağım Teşekkürler hocam.
  11. ramazankar

Uygulamaların hiç birinde yok. Acaba Farklı bir isimde mi ki? Bana Exchange lazım o yüzden bu E-Posta lazımdı.. 1558097585 Hocam Buradan indirdim çince yazılar var bir de Exchange yok uygulama da sanırım.
  12. ramazankar

Selam Xiaomi Mi 9 se Global telefon aldım yalnız bunda e-Posta uygulaması yok. Bunu nereden indirebilirim yardımcı olabilirmisiniz?
  13. ramazankar

Yardım Bluetooth Kulaklık Şu Şekilde

Tamam Hocam Teşekkürler deneyeceğim..
  14. ramazankar

#Amazon42 Hocam Araştırdım. Şuana kadar 4 adet kulaklık aldım iade ettim istediğime cevap vermediği için Belki Ustalar yardımcı olur diye buraya yazdım. QCY marka bir adet aldım. İncehesap tan ama istediğim sonuca ulaşamadım.. O yüzdem Hocalarımdan yardım istedim.
  15. ramazankar

Arkadaşlar Bilen Yok mu? Acaba
Üst Alt