Yardım Bluetooth Kulaklık Şu Şekilde

ramazankar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 se
Meslek
Computer Manager
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi mi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Selam Arkadaşlar
Şu özelliklerde Bir Kulaklık Arıyorum..
Tekli Mini Bluetooth Kulaklık Hem Telefona Hem Bilgisayara Bağlayabileceğim özellikte olan; Nedeni
Bilgisayarda Müzik dinlerken telefon çaldığında otomatik müziği kesecek telefon ile görüşme yaptıktan sonra tekrar müziğe yani bilgisayar bağlantısına dönecek otomatik olarak..
Yalnız bunun için sadece tek kulaklık lazım Küçük olması yani kulağın içi kadar olaması tercih sebebidir.
Şimdiden teşekkür ederim...
.
.

Ekli dosyalar

• Bluetooth.jpg
    Bluetooth.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 9

ramazankar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 se
Meslek
Computer Manager
Konular
16
Arkadaşlar Bilen Yok mu? Acaba

Oyla:

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27

Hocam yukarda ki siteden bakabilirsiniz.
QCY marka kulaklıklar bu ara favori. Yorumlara bakarak hangisi size daha iyi olur karar verebilirsiniz

Oyla:

ramazankar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 se
Meslek
Computer Manager
Konular
16
#Amazon42 Hocam Araştırdım. Şuana kadar 4 adet kulaklık aldım iade ettim istediğime cevap vermediği için Belki Ustalar yardımcı olur diye buraya yazdım.

QCY marka bir adet aldım. İncehesap tan ama istediğim sonuca ulaşamadım..

O yüzdem Hocalarımdan yardım istedim.

Hocam yukarda ki siteden bakabilirsiniz.
QCY marka kulaklıklar bu ara favori. Yorumlara bakarak hangisi size daha iyi olur karar verebilirsiniz

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
QCY Q26 Mini kullanıyorum su geçirmiyor 2-3 saat arası müzik dinleme ve konuşma süresi var zamanına göre uygun bir fiyata almıştım yalnız dikkat edin sahteleri de var bunların ben daico üzerinden almıştım zaten resmi distribütörüde onlar diye biliyorum önerirmiyim belki çok daha iyilerini bulursunuz zamanı için ve fiyatı için iyiydi 3 sene geçti zaten aradan.

Oyla:

ramazankar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 se
Meslek
Computer Manager
Konular
16
Tamam Hocam Teşekkürler deneyeceğim..

QCY Q26 Mini kullanıyorum su geçirmiyor 2-3 saat arası müzik dinleme ve konuşma süresi var zamanına göre uygun bir fiyata almıştım yalnız dikkat edin sahteleri de var bunların ben daico üzerinden almıştım zaten resmi distribütörüde onlar diye biliyorum önerirmiyim belki çok daha iyilerini bulursunuz zamanı için ve fiyatı için iyiydi 3 sene geçti zaten aradan.

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Bu iş normalde cift kulaklikla yapilabiliyor mu?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hayır hocam QCY distribütörü Daico değil. adresinden resmi satışlarına ulaşabilirsiniz :)

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Hayır hocam QCY distribütörü Daico değil. adresinden resmi satışlarına ulaşabilirsiniz :)

3 sene önce ürünü n11 üzerinden aldığımda daico mağazasındam almıştım yetkili distribütör daico dan diye ifadeler yer alıyordu sizin dediğiniz sitede cepport numarasını arayıp bi bilgi almak istedim ama onlarda daico nun varlığından haberdar olsalarda yalanlamadılar akabinde daico teknolojiyi aradım ama ulaşamadım bi bilgi karışıklığı olsada konuyla ilgili gönderdikleri cihaz orjinaldi ulaşırsam merak ettim bu konuyu şuanda resmi distribütör cepport gözüküyor resmi sitede de var numarası ben onu baz alırımda diyeri niye öyle satış yapıyordu acaba.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
3 sene önce ürünü n11 üzerinden aldığımda daico mağazasındam almıştım yetkili distribütör daico dan diye ifadeler yer alıyordu sizin dediğiniz sitede cepport numarasını arayıp bi bilgi almak istedim ama onlarda daico nun varlığından haberdar olsalarda yalanlamadılar akabinde daico teknolojiyi aradım ama ulaşmadım bi bilgi karışıklığı olsada konuyla ilgili gönderdikleri cihaz orjinaldi ulaşırsam merak ettim bu konuyu.

Belki sizin aldığınız dönemde Daico distribütördür hocam. Üzerinden oldukça zaman geçmiş, distribütör değişikliği olmuştur muhtemelen.

Oyla:
Üst Alt