Ramazangeser kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Flash belleğe müzik atamıyorum !

Öncelikle Selamün aleyküm bende birtane flashbellek var ve bunu araç teybi için aldım,ancak içine müzik attığımda her seferinde boyutu 0 MB oluyor ancak başka marka bir telefona takıp aynı müziği attığımda sıkıntısız atılıyor fat32 NTFS hepsini denedim sadece sorun bu şuanlık
  2. R

Yardım Ekran Yansıtma Kopma Sorunu !

Herkesin Ramazan Ayı Mübarek Olsun Cihazım RN8PRO Televizyonda Ekran Yansıtırken Birden Bağlantı Kopuyor ve Kapanıyor Yani Ekran Yansıtıp Kullanırken Aniden Kopuyor ve Kapanıyor Ekran Yansıtma Sebebi Nedir Nasıl Düzeltebiliriz.HAYIRLI RAMAZANLAR.
  3. R

Soru Cihazıma rootsuz IMEI atıldı Endonezya rom atarsam IMEI gidermi

Selamün aleyküm arkadaşlar cihazıma root ve twrp olmadan IMEI işlem yapıldı(cihaz yurtdışı)fakat bu gelen MIUI 12 güncellemesini beğenmedim kasmalar oldu MIUI 11.0.2 V11 sürümüne inmek istiyorum kısacası IMEI ucarmi flaslarsam
  4. R

Soru Redmi Note 8 Pro IMEI atılmış cihaza hard reset

Çok teşekkür ediyorum hard reset attım hiç bir sıkıntı yok olursa buraya bildiricem.
  5. R

Uygulama Redmi Note 8 Pro HyperCam

Video seçeneğine tıklayınca uygulama kapanıyor
  6. R

Yani hocam twrp yok şuan cihazda yuklememmi lazım ?
  7. R

Merhaba,arkadaşlar size bir kaç sorum olacak.Benim telefonum yurtdışı olduğu için haliyle IMEI attırmak durumunda kaldım cihaza hard reset atmak istiyorum ama atarsam IMEI gidermi silinirmi bilmiyorum cihazda twrp,root falan yok gördüğüm kadarıyla bir yardımcı olursanız sevinirim ?
  8. R

Yardım Kaybolan redmi note 8 pro

Merhabalar arkadaşlar abim bir kaç gün önce telefonunu kayıp etti bende cihazımı bul uygulamasından baktım baktığımda en son çalınan yer gösteriyor fakat 1 gün sonra abim başka bir Xiaomi telefon aldı ve kaybolan telefondaki gmail hesabını girdi cihazımı bul uygulamasinda o telefonda kaydoldu...
  9. R

Soru Android 9 a dönme

Cihaz unlock rom atmadım hocam global güncelleme kurdum cihaza yani
  10. R

Soru Android 9 a dönme

Teşekkürler ama PC yok normal manual güncelleme ile eski sürümü kursam bir sıkıntı olurmu
  11. R

Soru Android 9 a dönme

Merhabalar ilk öncelikle ben Redmi note 8 pro cihazimi android 10'a manuel olarak yükledim ve ben memnun kalmadim. Asıl sorum ben geri Android 9'a nasıl geri donebilirim.YARDİM LUTFEN!
  12. R

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı v11.0.2.0 QGGINXM İndirme Bağlantısı

bun bir bakin SM-J730GM cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. R

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı v11.0.2.0 QGGINXM İndirme Bağlantısı

beyle miui surumundeki (parantez icindeki koda gore ogrenebilirsiniz) SM-J730GM cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. R

Bumu SM-J730GM cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt