Ramazancatn kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Xiaomi 13 Ultra WhatsApp Görüntülü Sohbet

Hyperos yüklediğim halde sorun devam ediyor Bir türlü çözüm bulamadım WhatsApp görüntülü konuşmada donma oluyor böyle bir cihazda olması gerçekten enteresan
  2. R

Aynen dediğim gibi sorun halen devam ediyor bnde bir çözüm bulamadim
  3. R

Yok valla çözemedim sorunu baya baktım bsy bulamadım öyle kullanıyorum
  4. R

İnternet bağlantısında sorun yok wi-fi üzerinden konuşuyorum yine donma yapıyor
  5. R

Xiaomi 13 ultra cihazım WhatsApp Görüntülü konuşmada fps düşüklüğü yapıyor sadece benim kendi görüntümde donma var fps düşüklüğü var biraz araştırma yaptım bir çözüm bulamadım
  6. R

Yardım Xiaomi 13 Ultra Mi hesap Eklenemiyor

Çözümü server üzerinden bootloader kilidini açmak şuan başka bir çözüm yok
  7. R

0 cihaz nasıl baypass ediliyor 2.el.olsa tamam anlardım
  8. R

Çözümü şuan için yok sadece yetkili ile bootloader açmak onunda fiyatı şuan 28-30 dolar bandında
  9. R

Sorunun tek çözümü server üzerinden bootloader açmak başka çözümü şuan için yok
  10. R

Cihaz daha 0 tanıdık bir yerden aldım jelatini falan herşey üstündeydi 1697644009 Yok reis alakası yok imei ile sorun çok başka birşey
  11. R

1 hafta önce sıfır Xiaomi 13 ultra aldım mi hesabı eklerken hata veriyor herşeyi denedim çözüm bulamadım 2 tane farklı sim kart ve ayrı ayrı sıfır hesap açtım sorun halen devam ediyor mi hesabı cihaza ekleyemiyorum format ve güncelleme yapıldı sorun devam ediyor
  12. R

Yardım Xiaomi 11T Pro 120Watt Şarj

Kabloyu değiştireceğim teşekkür ederim
  13. R

Yardım Xiaomi 11T Pro 120Watt Şarj

Xiaomi 11T Pro kullanıyorum orijinal şarj aleti var şarja taktigim zaman 120Wat Maksimum yazmıyor mi turbo charge yazıyor nedeni nedir acaba
  14. R

Yardım Mİ 10T PRO Pubg Mobile Aşırı Isınma

Yok sarja takili hic oynamadim 1621544384 Aynen bnde çok sıcak bir şehirdeyim Urfa'da umarim 12.5 erken gelir onda bir sorun olmaz
  15. R

Yardım Mİ 10T PRO Pubg Mobile Aşırı Isınma

Mİ 10T PRO cihazım pubg mobile oynarken aşırı derecede ısınıyor yarim saat falan oynuyamiyorum bile oyunu cihazda Endonezya rom yüklü acaba romdan kaynakli olabilir mi globale gecsem veya eea rom atsam duzelir mi
Üst Alt