rahatkafasii kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Miuiproya karsılık mi6 ahize yükseltme

crack yapacağım dediğiniz gönderiyi miuipro rom kısmında paylaşsaydınız daha çok etkileşim alır dosyayı atacak bir kişi çıkardı diye düşünüyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. R

Mod [Güncel] Adreno 5xx / 6XXDriver güncelleme

merhaba bir sorum olacak, vermiş olduğunuz son güncellemeler için Android 9'a destek gelecek mi? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. R

Mod [Güncel] Adreno 5xx / 6XXDriver güncelleme

sd835 android 9 için v5.5 sürümünü kurabilen var mı? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

Yardım Xiaomi redmi airdots tws 2

şarjı bitmiş olabilir, denediniz mi şarj etmeyi? kulaklığı ve kutusunu. devam ediyorsa iade edin bence MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. R

Soru mi band 4 kordon

teşekkür ederim yanıtlar için. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

Soru mi band 4 kordon

arkadaşlar merhaba, band 4ün kordonu koptu satın alıp memnun kaldığınız orijinal kordon öneriniz var mı? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

Soru Robot süpürge önerisi

teşekkür ediyorum geri dönüşler için, umarım iade kısmında sorun yaşamazsınız MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Yardım Xiaomi Mi 6 Dosya Aktarımı ve Ses Sorunu

farklı kablo denediniz mi? kabloda temassızlık yapınca oluyor o şekilde bende MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

güncellenmesi falan mı gerekiyor acaba, üzüldüm açıkçası.. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

merakla bekliyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

teşekkür ederim yorumunuz için bende inceleyeceğim, kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

2.500 tlye kadar robot süpürge önerisi olan var mı? kafam çok karıştı. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. R

Mod Mi Band 5 Menüsünü ve Saat Yüzünü Mi Band 4'te Kullanmak

hocam kordonu nereden aldınız? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. R

Yardım Mi 6 çok ısınıyor

Termali nasıl değiştiriyorsunuz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. R

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

biraz uzun sürüyor 15 dk kadar bekleyin, olmazsa 2 wipe yapıp tekrar yeniden başlatın MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt