Soru Robot süpürge önerisi

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
2.500 tlye kadar robot süpürge önerisi olan var mı? kafam çok karıştı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2

Bu fiyat aralığında en çok satılan ürün. Biz eşimle vacuum mop pro kullanıyoruz ama linkteki ürünü de annem için aldım. Şu anda amazonun kendisi satıyor. Ben sencep adlı satıcıdan almıştım. İthalatçı garantili olduğu için sorun olursa iadede sorun yaşamamak için amazonu tercih ettik.

çevremde kullananlardan ve araştırmalarım sonucu bu cihazın özellikleri, eğer ev 100 metrekare civarındaysa çok yeterli. Toz haznesi biraz küçük, mop özelliği de var. Haritalama konusunda sensör açısından üst modellere göre kısılma olsa da kullancılar çok şikayetçi değiller internetten araştırdığım kadarıyla. Üstelik Üst modellerde olan tepe sensörü bunda olmadığı için evde giremeyeceği, temizleyemeyeceği yer olmaz diye düşünüyorum.

Xiaomi süpürgelerin bir diğer iyi yanı da eğer süpürge bir yere takılırsa kendini hafifiçe kaldırarak oradan kurtuluyor. bunu 2-3 kez deniyor, yine olmazsa hata veriyor. BU özellik bunda da var.

Önerim , eğer satın alırsanız şarj istasyonu modeme en yakın yerde olsun.

Bugün cihaz teslim edilecek. 1 hafta sonra bu yorumumu günceller, deneyimlerimi aktarırım.

Oyla:

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45

Bu fiyat aralığında en çok satılan ürün. Biz eşimle vacuum mop pro kullanıyoruz ama linkteki ürünü de annem için aldım. Şu anda amazonun kendisi satıyor. Ben sencep adlı satıcıdan almıştım. İthalatçı garantili olduğu için sorun olursa iadede sorun yaşamamak için amazonu tercih ettik.

çevremde kullananlardan ve araştırmalarım sonucu bu cihazın özellikleri, eğer ev 100 metrekare civarındaysa çok yeterli. Toz haznesi biraz küçük, mop özelliği de var. Haritalama konusunda sensör açısından üst modellere göre kısılma olsa da kullancılar çok şikayetçi değiller internetten araştırdığım kadarıyla. Üstelik Üst modellerde olan tepe sensörü bunda olmadığı için evde giremeyeceği, temizleyemeyeceği yer olmaz diye düşünüyorum.

Xiaomi süpürgelerin bir diğer iyi yanı da eğer süpürge bir yere takılırsa kendini hafifiçe kaldırarak oradan kurtuluyor. bunu 2-3 kez deniyor, yine olmazsa hata veriyor. BU özellik bunda da var.

Önerim , eğer satın alırsanız şarj istasyonu modeme en yakın yerde olsun.

Bugün cihaz teslim edilecek. 1 hafta sonra bu yorumumu günceller, deneyimlerimi aktarırım.
teşekkür ederim yorumunuz için bende inceleyeceğim, kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Oyla:

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
mijia 1c için konuşuyorsak, yetersiz bile gelebilir. Size pili güçlü bir model gerek. Roborock tarafına bakmanızı öneririm
O da bütçeyi çok geçiyor hocam, anneme ev temizliği için düşünmüştüm. Önerileriniz için teşekkürler hocam.

Oyla:

Fkaramolla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FKaramolla
Cihazım
RedMi 4x
Meslek
Mech Eng
Konular
3
Ben de geçen hafta sipariş verdim Mijia 1C yi. Malum alışveriş sitelerinde çok yüksek oy almış. Yüzlerce yorum okudum. Olumsuz olarak bahsi geçen şarj konusuna değinilmiş. Temizlik yaparken şarjı bitecek seviyeye gelirse gidip şarj olup kaldığı yerden devam ediyormuş. Mop özelliği için de mükemmel bir silme beklemeyin, ama her türlü iş görür demişler. Haritalama özelliği ilk zamanlar yokmuş, güncelleme ile gelmiş. Onun harici çok beğenilmiş. Benim gibi bu tarz teknolojilere uzak birisi için nasıl bir ürün olur henüz bilmiyorum. Ev temizliği işini çok kolaylaştırır herhalde.

Oyla:

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
O da bütçeyi çok geçiyor hocam, anneme ev temizliği için düşünmüştüm. Önerileriniz için teşekkürler hocam.
O vakit vacuum mop pro tavsiye ederim. 96 metrekarelik evin temizliğini bitirdiğinde % 40 civarında bir pili kalmış oluyor standart modda. 200 metrekare için ucu ucuna yeter diye düşünüyorum. Mop proda her odaya ayrı isim verebiliyorsunuz ( sanrıım mijia 1cde de durum aynı) şarjı bittiğinde kaldığı yeri hafızasına alıyor, istasyona dönüyor, şarjını tamamladıktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. Ama bunu otomatik yapmıyor nedense. Pili şarj olduğunda siz uygulama üzerinden start tuşuna basmanız gerekiyor. bastığınızda o otomatik olarak kaldığı yere gidiyor, oradan devam ediyor. Belki ayarlardan bir şeyler yapmak gerekiyordur, bilemiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkür ederim yorumunuz için bende inceleyeceğim, kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Bugün itibariyle teslim edilmiş. Akşam eve geçince kurulumunu yapar ilk izlenimimi yaparım. Kargo hızlı bayağı. Amazon'dan şimdilik memnunum.

Son düzenleme:
Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
O vakit vacuum mop pro tavsiye ederim. 96 metrekarelik evin temizliğini bitirdiğinde % 40 civarında bir pili kalmış oluyor standart modda. 200 metrekare için ucu ucuna yeter diye düşünüyorum. Mop proda her odaya ayrı isim verebiliyorsunuz ( sanrıım mijia 1cde de durum aynı) şarjı bittiğinde kaldığı yeri hafızasına alıyor, istasyona dönüyor, şarjını tamamladıktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. Ama bunu otomatik yapmıyor nedense. Pili şarj olduğunda siz uygulama üzerinden start tuşuna basmanız gerekiyor. bastığınızda o otomatik olarak kaldığı yere gidiyor, oradan devam ediyor. Belki ayarlardan bir şeyler yapmak gerekiyordur, bilemiyorum.

Bugün itibariyle teslim edilmiş. Akşam eve geçince kurulumunu yapar ilk izlenimimi yaparım. Kargo hızlı bayağı. Amazon'dan şimdilik memnunum.
Teşekkürler hocam, cihazı araştıracağım.

Oyla:

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45

merakla bekliyorum

Oyla:
Üst Alt