Quiet kullanıcısının son içeriği

1. Q

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

Bursa içi direnç değişimi yapan var mı önerebileceğiniz?
  2. Q

Yardım mi Cloud üyeliği nasıl satın alınır?

Sadece fotoğraf ve video için sonlandırıldı diye biliyorum. Tamamen mi?
  3. Q

Yardım mi Cloud üyeliği nasıl satın alınır?

Satın almak istediğimde sunucu hatası veriyor. Bu hatayı aşmanın bir yolu var mıdır?
  4. Q

Yardım 6A destekli şarj kablosu önerisi

İnternettekilerin çoğu 3A maalesef. Max 55W destekliyor. İki haftada geldi sorunsuz kullanıyorum, tavsiye ederim. AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 66,00TL 5%OFF | Orijinal Xiaomi 6A Usb tip C kablo şarj 120w Turbo tipi hızlı şarj tipi-cabo Mi 12 11 10 Pro 9 Poco Redmi...
  5. Q

MIUI 14 Mi 10T/10T Pro - China Rom V14.0.5.0.SJDCNXM / Bildirim Fix / Kamera Fix / Android 12

Hocam fcmfix kurulu, WhatsApp seçili, otomatik başlatma açık, diğer izinler verildi, pil kısıtlaması yok, ama halen WhatsApp'ta bildirim sorunu devam ediyor. Uygulamaya girmeden mesajlar gelmiyor. Farklı bir yöntemi var mı bu sorunun?
  6. Q

Yardım Bekleme süresi olmadan bootlader kilidi açılabilir mi ?

Bana da iki hafta süre verdi
  7. Q

Yardım Bekleme süresi olmadan bootlader kilidi açılabilir mi ?

fiyat bilgisi alabilir miyim hocam?
  8. Q

Yardım İmei hakkında

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim hocam. Kolay gelsin. 1691926013 Qualcomm da bootloader için verdiği saati beklemek zorunda mıyız hocam?
  9. Q

Yardım İmei hakkında

P1.1 yazıyor.
  10. Q

Yardım İmei hakkında

Vili hocam
  11. Q

Yardım İmei hakkında

Bir hafta sonra gel felan da demedi. Sim 1'de İMEİ yok 0 / 00 alarak gözüküyor. Bir hafta kullan ondan sonra sıfırlayabilirsin dedi.
  12. Q

Yardım İmei hakkında

Dün satın aldım ve İMEİ atıldıktan sonra teslim etti. Bir hafta sıfırlama ve güncelleme yapma dedi. Sanırım BL kilidi için. Ama dün denedim ona da 359 saat süre verdi. Sim kart şuan takılı değil, sim 2'den şebeke veriyor. Sim 1'de İMEİ yok 0 gözüküyor. Güncelleme yapmayı deneyim mi?
  13. Q

Yardım İmei hakkında

Eng rom ile İMEİ atıldı. Bootloader kilitli, başvuru yaptım 2 hafta süre verdi. Bursa içi direnç değişimi yapan yer var mı?
  14. Q

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) Yeni

Win11'de program açılmadı. A11'e geçip diğer yöntem ile açtım Bootloader kilidini, teşekkürler.
  15. Q

Recovery Redmi Note 10S Android 12 Twrp-Boot Yükleme Aracı Beta

Rom kurulu zaten hocam. Sorunu şu. Telefonda ekran kilidi varken twrp decrypted etmiyo ve cihazı boot etmiyor. MIUI'da kalıyor. Fluid 2.0'da (Miui 13.0.8) boot edebiliyor. OrangeFox decrypted edebiliyor.
Üst Alt