qemarch kullanıcısının son içeriği

1. qemarch

Rom Poco F2 Pro / K30 Pro - MiuiMix Stabil [Android 11][MİUİ 12][V12.2.2.0.RJKCNXM] İndirme Bağlantıları

Bir önceki stabil romu beğenerek kullanıyordum guncelleme gelince sevindim romu kurdum fakat şöyle bir problem çıktı yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Kurulumdan sonra magisk kaldırmaya çalışınca telefon döngüye giriyor açılmıyor sanırım bir kaç başlık görmüstüm ama incelemeye çok fırsatım...
  2. qemarch

Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

aradım ama bulamadım böyle bir soru sorduğum için kusurabakmayın bu poco f2 pronun rom adı nedir ? mi9t davinci mesela onun gibi ismi nedir?
  3. qemarch

Yardım Amazfit 2 yi galiba öldürdüm.

Hocam özelden yazdım adresi verirseniz gönderim yapıyım
  4. qemarch

Yardım Amazfit 2 yi galiba öldürdüm.

Zenex hocam amazfit stratos 2cihazim var şarj aleti kaybolmuştu yaklaşık 3aydir kullanmadım şarj aleti aldım açtım güncelleme gelmiş yapıyım dedim bidaha açılmadı hiç bir tepki vermiyor şuan isyerindeyim PC ye baglayim dedim (işyerindeki PC de kisitlama var) USB hatalı dedi evde denicem ne...
  5. qemarch

Diğer Huami Amazfit Pace 2 Stratos fastboot moda alma.

Hocam uzun zamandır kullanmiyordum şarj aletini kaybetmiştim yeni şarj aleti aldım şarj ettim açtım saati güncellemesini yaptım saat bidaha açılmadı ne tepki veriyor ne bişi yapıyor lütfen yardımcı olur musun ne yapmam lazım
  6. qemarch

Çözüldü Sorun sarmalı

Global stabilin miflash tool versiyonunun içinde vardı hocam
  7. qemarch

Yardım cihazı bul depolama alanı hasarlı

https://forum.miuiturkiye.net/konu/sorun-sarmali.56641/ Aynı sorunu bende yaşadım hocam konunun sonlarını oku
  8. qemarch

Çözüldü Wifi açılmıyor.

Evo x den sonra aynı sorun bendede oldu Çözüldü - Sorun sarmalı en son yaptiklarimizla düzeldi incele istersen
  9. qemarch

Soru Batarya performansı rom önerisi

MiRoom (stabil)öneririm hocam ben pil performansından memnun kaldım
  10. qemarch

Rehber Redmi K20 / Mi 9T Özel (Custom) ROM Koleksiyonu

Hocam aosp diğer romları bilmem ama evolution x e geçme sakın miui a dönünce tel pert oluyo
  11. qemarch

Yardım Mi 9t eu rom

Hocam globaldede malum işlem yapılıyor illa eu yüklemek şart değil 1569839026 Cihaz mi9t hocam eu rom yüklü olduğu için o k20 yazması için rahat olsun
  12. qemarch

Çözüldü Sorun sarmalı

Aynen hocam belki aynı sorunu yaşayan olur. Bende eu 10.3.15 e geçtim batarya için mi room daha iyi diyolar ona geçmek istiyorum ama korkuyorum böyle kullanıcam uzun bi süre
  13. qemarch

Çözüldü Sorun sarmalı

clap~~clap~~ Hocam Allah senden razı olsun haha--haha-- yaptıklarının aynısını yaptım persist i twrp den yükledim persist seçip yükledim (modem yada boot seçip değilde) sonra düzelmedi twrp den herseyi wipeladım persisti attım içine telefonun tekrar twrp den wipe lı haldeyken persisti yukledim...
  14. qemarch

Çözüldü Sorun sarmalı

Yok hocam malesef persist i de hallettim zenex hocam sagolsun rootlayıp denedim fakat duzelmedi yazma korumalı olduğu icin sanırım beni aştı telefoncuya vericem
  15. qemarch

Çözüldü Sorun sarmalı

Çözüme yaklaşmama çok az kaldı (:| sadece birisi bana şu yazma korumasını nasıl kaldıracağımı anlatsa yeter bilen biri varsa yardım edin lütfen elin gavurları çözümleri bulmuş çevir çevir imanım gevredi tam yaptım dedim bu çıktı
Üst Alt