qbilayk kullanıcısının son içeriği

1. qbilayk

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Bu şekilde uyarı veriyor. M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. qbilayk

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi 10T Pro linkinde davinci çıkıyor. Düzeltme imkanı var mı acaba? M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. qbilayk

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Varsa madalya alabilirim. ONEPLUS A3003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. qbilayk

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ederim. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. qbilayk

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

One plus 7,7t,7 pro var midir? Varsa fiyat alabilir miyim. Ayrıca mi note 10 serisi fiyat MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. qbilayk

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bir madalya da ben alayım mümkünse...
  7. qbilayk

Satıldı Type-C Mıknatıslı Hızlı Şarj Kablosu

Ürün elime ulaştı. Kargo 5,5 TL. Bilgisayar ile bağlantı için de kullanıyorum. Kaliteli bir ürünmus. Teşekkür ediyorum. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. qbilayk

Sohbet Okul müdürünü şikayet etmek.

Kimse seni okula zorla götüremez ailen istemediği sürece. Kafana silah mı dayadı acaba okul müdürü. Sen okula gidince müdürün ne çıkarı oluyor acaba tatilde. senin iyiliğine olan bir durumda nasıl şikayet etmeyi düşünürsün?
  9. qbilayk

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

Yeni güncellemeler verilecek mi sayın hocam.? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. qbilayk

Emeğine sağlık üstadım. Gemini'ye hayat veriyorsun. Efsane cihazı ayakta tutuyorsun. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. qbilayk

Emeklerin için teşekkürler. Yandex disk indirme limiti dolmuş. Gemini için. Artık başka bir gün deneyeceğiz. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. qbilayk

Magisk modüle resimdeki ı eklemen gerekir. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt